Onko herra valmistautumassa hurjiin polttareihin ja morsian omissa juhlissaan? Kuka tietää mikä tilanne seurapiirihäissä?
Mitä Minnesotassa tapahtuu?
Anonyymi-ap
20430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Tänään on häät. Ainakin näin on ollut seiskassa mutta ei nyt kannata luottaa siihen tietoon.
Mikko ehkä viuhahti käydä vieraissa ennen kuin muija saa sen avioliittoon 🕵️ .
7:15 Ei Mikko nyt vielä, vaan tahdon sanan jälkeen!
Mikko kyllä petti aivan Helena silmien edessä ennen avioliittoa mutta Helena meni silti naimisiin Mikon kanssa ja teki vielä kolme lastakin.
Itseään saa syyttää mutta syyttää itseään vain siitä että teki avioehdon jossa sai vain miljoonan. Ei kuulemma oikein ymmärtänyt. Nyt sitten taistelee jostain kiinteistöstä joka on oikeuden mukaan määrätty yksin Mikolle.
Muutaman vuoden kuulemma valitusrumba tuosta kiinteistöä koskevasta päätöksestä kestää, eli ainakin niin kauan saa olla siinä sekaamassa.
Siksi aloittikin taistelun että avioero tuomittaisin Amerikan lain mukaan jossa ex-miehen pitää taata ex-vaimolle sama elintaso kuin avioliiton aikana. Käsittääkseni vuosien valitusten jälkeen avioero tuomittiin Suomen lain mukaan. Mutta niin kauan kuin jaksaa valittaa eri asioista niin saa sekoitettua toisten elämää. Onhan sitä olemassa aivan ammattivalittajiakin jotka haluavat saada valtaa itselleen sillä että valittavat esim. kaikista kunnallisista päätöksistä. Aivan kiusallaan.
Helenallahan oli tuolloin se amerikkalainen poikaystävä ja siksi kai halusi jäädä amerikkaan ja siksi aloitti taistelun?
Olitko näkemässä, tuskin on missään vieraissa käynyt, kuin jonkun paskaisessa mielikuvissa.
Ihanko silmien edessä, onko todisteita. Jos olis pettänyt ei olis ensimmäinen pettäjä.
Kiinteistön omistaa, jos on siitä maksanut. Maksu pitää todistaa lainhuudolla, pankkilainalla ym.
Turhat oikeudenkäynnit pitää lopettaa. Asianajajat vedättää siihen asti kunnes ex miehen rahat loppuu., Hellulla ei ole vara maksaa oikeuskuluja. Pitää laittaa kulut valittajalle, loppuu oikeudenkäynnit.
Vauvalla kerrotaan Cindy Sunin hääpuvun olevan hyvin kaunis.
Seiskassa 18.5.2022 kerrotaan mitä tuo pornotähti Cindy Sun kertoo kirjassaan heidän yhteisestä yöstään Mikon kanssa kun Mikko seurusteli jo Helenan kanssa. Siinä nöyryytettiin Helenaa todellakin aivan tämän silmien edessä. Toki tämä Cindykin empaattisena tyttönä moittii Mikkoa tuollaisesta toiminnasta Helenaa kohtaan.
Ei kai tuo Cindy ole nuori blondi? Tai siis ollut siihen aikaan?
Tuo Cindy on tällä hetkellä 34 ja Jyväskylästä on kotoisin ja oikein blondien blodi näyttää olevan. Eli siihen aikaan oli siis jotain vähän yli parikymppinen nuori blondi. Ei ihme että jääkiekkoilijaa kiinnosti.
Taitaa olla vaihtanut väriään joksikin punertavan oranssiksi tms.
Ei kai virolaislähtöinen bodari täällä kirjoittele vai joku sairaalloisesti muiden menestystä kadehtiva.
Mikä tietää vaikka kirjoittelisikin?
Kumman hiljasta. Onko häät peruttu?