Heti vttuillaan päin naamaa. Tottakai täällä tulee pahalle tuulelle ja alkaa vttuilla takaisin. Miten te voitte olla niin tyhmiä, että odotatte muilta asiallista käytöstä kun itse olette riidanhakuisia hölmöläisiä? Pelkkää palstaa ja vttuilua elämänne aamusta itaan. Ei pidä sitten itkeä kun muut vttuilee takaisin.
Tulin palstalle pitkästä aikaa tänään
Anonyymi-ap
15291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei 15min kahvitauko palstalta ole pitkä aika. Uli, uli, uu..u!
Samat sanat gubbekuiskaaja, sinähän et jätä näitä äijän aloituksia rauhaan edes öisin ja haet näistä kimmoketta🥱
Hyvä kun tallensit, oliko se sun keksimä markettijuttu mikä sai nolon tallennustavan liikkeelle? Itsehän oot siitä länkyttänyt guben markettimanian takia, anna olla jo kaj kakkonen
Todella hyvin kirjoitettu ja pitää hyvin paikkansa täällä.
Voi kultu pieni ku päässäs kasvaa sieni!! Täytyy vähän itseä kehuskella ku ei kukaan muu kehu. Söpöä.
Sinulla on ollut taaskin yöllä tällainen tilanne päällä ns. Sivusta
Tämä ei ollut minulta.
Tämä ja kaikki muutkin aloitukset oli minulta MYÖNNÄN KAIKEN!
Kyllä sinä tälläkin vuodatuksella olet mies huomiota hakenut, mutta jälkijättöisille ei jäänyt mitään siitö käteen
Tulit kuitenkin taas mylvimään palstalle uudestaan. Pysy poissa pidempään kuin sen 15 minuuttia.
Mitä sinun ajankäyttö on muuta kuin täällä päivystämistä ja muiden selaimissa sohlaamista
Yksi elämänmuutoksen (vaihdevuodet) vaikein aspekti on mielialan heilahtelut, tai paremminkin mielen hallinta, siis vihakohtaukset, hormonaalisen raivon kohtaukset ja niiden käsittely sekä hallinta. Monet naiset raportoivat tunnetta kohonneesta vihasta elämänmuutoksen aikana. Samanlaista miesvikaa kuin näillä palstoilla ikänaiset ja wanhusnaiset suoltavat tunnista toiseen.
Kaikki yli 55 vuotiaat eläkkeelle
Erityisen sisään lämpiävä palsta.
Täällä on noin tusina vanhusta jotka höpöttelee samoja jaarituksiaan, vuodesta toiseen. Ei tarvittaisi paljoa uutta verta kun ne saadaan häädettyä Ikäryhmät -palstoille tms.