Varmaan monia meitä puutteessa olevia miehiä kiinnostais saada varatun seksikkäitä kuvia, joiden kanssa fantasioida ja runkata varatun vaimolle. Aisuri oloisia avio miehiä varmaan moni. T. Laukeisin vaimollesi.
Varatun rouvan kuville runkkaus.
Anonyymi-ap
12492
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 🤣😅
Menkääs nyt spedet muualle leikkimään
No niin sää mää ja bää se tiedetään että olet perse Savon vanhapiika buaahaa
Mä runkkaan varatulle naiselle. Ihmiselle josta vaan tykkään aivan sairaasti. Hän on jopa vähän kiusaantunut siitä, että osoitin aikanaan kiinnostusta. Helpompi ihmiselle johon on jokin yhteys kuin aivan randomi.
Vain unelmissas eunukki
Minä olen myös lähettänyt kuviani tutuille kavereilleni joiden kanssa olen pannut aiemmin mutta nykyään asun kauempana.
Niin lähetän heille kuvia kun hyväilen rintojani videolla ja öljyä niitä ja tyydytän itseäni.
Tyydyttävät itseään kuulemma kun katsovat niitä videoita ja kuvia.
Ja käyn joskus panemassa heidän kanssaan kun matkustan heidän luokseen..
Ja on siinä silloin muitakin mukana ekstrana.
Olen tykännyt ja nauttinut.
Olen kyllä harkinnut muuttoa takaisin niin voisimme panna useammin. Nautin siitä.
Miekin sain joku aika sitten täältä kahden varatun rouvan kuvii. T. Eläkeläinen Mikkelistä
Saml tapoo sain toinen rouva mies aisuri, helvetin naitava mitkä sääret ja pillu paistaa pitsi pöksyjen läpi. T. Vanhapoika mualta
Miksi juuri varattu? Miksi ei sinkku kelpaa?
- Nainen ihmettelee
Toisen omalle kiima parempi.
Varattu on jo kerran käynyt läpi kelpuuttamisprosessin. Siksi on todennäköisempää, että hän edustaa laatua kuin sinkku. Eivät tytöt minunkaan poikamiehenä ollessani olleet minun perääni, mutta heti naimisiin mentyäni useampikin sanoi olevansa mielellään yhdynnässä kanssani. Kynis.mi 🌹👀
Muuten lukioni tytöt kertoivat yhden tytön olevan minuun ihastunut, muttei rohkene sanoa ihastumistaan, ujo kun on. Pyysin aivan vakavasti heitä kertomaan, kenestä on kyse, että olisin voinut kertoa hänelle vastarakkaudesta, joka varmaan olisi syttynyt, jos olisin tiennyt.
Tytöt kuitenkin kieltäytyivät kertomasta. Tekivätkö he mielestäsi oikein, ihmettelevä nainen? Olin jo naimisissa toisen kanssa ja meillä oli jo lapsikin, kun näin linja-autoasemalla puolitutun tytön joka katsoi minua ystävällisesti ja kaihoisasti. Tuli mieleeni, että ehkä se oli juuri hän. Kynis.mi 🌹👀