De Marin virheet

De Marin virheitä ei pystytä luettelemaan, sillä koko tämän viimeisimmän kymmenen vuoden ajan De Marin toiminnat ovat yhtä yhteneväistä virhettä.
Mutta vika on aina muissa. Eikö niin, ei tietenkään De Marin
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No höpötä sinä vain omiasi. Et ymmärrä asiasta yhtikäs mitään.

Hölmölle ei jaksa edes oikaisua kertoa, koska se on hyödytöntä!

Äänestä
  • On pahempaa olla jaksamaton De Marin kannattaja kuin hölmö.
    Ongelmasi taitaa olla sekä että, eli jaksamaton hölmö demari.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

De Marin virheitä ei pystytä luettelemaan, sillä koko tämän viimeisimmän kymmenen vuoden ajan De Marin toiminnat ovat yhtä yhteneväistä virhettä.
Mutta vika on aina muissa. Eikö niin, ei tietenkään De Marin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu