miuta ketkä n alusasut kiinnostaa
n alusasut
14
830
Vastaukset
- Anonyymi
Kysy spedeltä niuvanniemen suljetulta buaahaa
- Anonyymi
Totta kai ne kiinnostaa ja kiihottaa. Itseäni jo lapsesta saakka. Valtava mautinto katsella ihan kuviakin ja vielä paljon enemmän pukea päälle. Varsinkin lapsena kun ei vielä ollut karvoja ja oli vähän naismaisen näköinen.
- Anonyymi
Joskus vaimon pikkareita pitänyt päällä!!
- Anonyymi
Hei ihanankiinostava aihe olisi kivakaskustella. soita 28.10 -2024 kelo 17:00
- Anonyymi
mua kyllä kiinnostaa! mistä päin oot
hei kiinnostais ns vanhan ajan korsetit ne vaalaeanpunaiset kellään?
- Anonyymi
Sukkiksia tulee käytettyä. On silloin jotenkin porno olo.
- Anonyymi
Sukkikset on kiihottavat,etenkin jos on ollut jollain söpösäärellä ensiksi jaloissa...!!
- Anonyymi
Kyllä, ihana pukeutua naisellisiin asusteisiin. Harrastan tätä säännöllisesti, onko muita?
CD Tre- Anonyymi
Olen elänyt jo muutaman vuoden parisuhteessa miehen kanssa joka usein vieraiden seurassa sanoo minua vaimokseen ja miksi ei sanoisi. Olenhan jo vuosia ollut kokoaikaisesti tässä naisen osassani ja siksi myös jo pelkän selvyydenkin vuoksi käyttänyt ja pukeutunut pelkästään vain naisten vaatteisiin joista todella tykkään. Ne on ihania ja etenkin kesällä niin paljon mukavampia, kuin mitä miesten vaatteet on.
En taida edes omistaa enää yhtäkään miesten vaatekappaletta, koska en niitä ole enää missään tarvinnut.
- Anonyymi
Ihannoi hyväsäärisiä naisia.Sukkajousut,korkkarit näyttää kiihottavan kovasti...
- Anonyymi
Ihan nuoresta asti on naisten seksikkäät alusasut kiinnostanut. Kiihotun kovasti kun puen päälle rintaliivit, sukkanauhaliivit ja nylonit sekä korkokengät . Näitä on vuosien varrella kertynyt melko paljon , myös muita ihania naisten asusteita kuten hameet , bobyt ja muita .Käytän varsinkin lähes päivittäin naisten alusasuja kun tyydytän itseäni.
M 64 CD 💃- Anonyymi
Ihana harrastus. ukm61
- Anonyymi
Todellakin ihana harrastus.🥰
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1587282
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1506006- 1535327
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484747Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554078- 733302
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.623270Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m253092- 472487
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182399