Tällainenkin ongelma Volvolla. Miten paha? Onko kokemuksia?
Vastaukset 2
- Anonyymi
kyllä noita rellun koneella varustetuilla moottorilla on tavattu kuluttavan
- Anonyymi
Riippuu miten määritellään "paha".
Itselläni oli tuollainen männänrengasongelmaisia versioita, ja siinä meni öljyä noin 1.0-1.5 litraa öljynvaihtovälissä, painottuen sinne loppupuolelle. Olisi voinut varmaan vaihtaa öljyt huoltovälin puolessa välin, mutta tuo ei nyt niin suuri ongelma ollut, että olisin vaivautunut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791376
- 851263
- 1021013
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7556Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512