Onnellinen äiti

Heips vaan kaikille. Sunnuntaina raskausviikoilla 39 3 syntyi potra tyttövauva.
Kiitän kaikkia odotusajan keskustelijoita ja tsemppiä odottajille.
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paljon isoja haleja vaaville ja koko perheelle!

Äänestä

ONNEA KOVASTI TYTTÖVAUVAN JOHDOSTA!!

Minäkin täällä tuskailin kun vauva ei synny jo... Lopulta rv41 4 syntyi potra viisikiloinen poikavauva. Tuossa tuo nyt tuhisee neljänpäivän ikäinen vaaveli. Kyllä kannatti odottaa.... :-) Tsemppiä tosiaan kaikille loppuajan malttamattomille odottajille!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kati kirjoitti:

Heips vaan kaikille. Sunnuntaina raskausviikoilla 39 3 syntyi potra tyttövauva.
Kiitän kaikkia odotusajan keskustelijoita ja tsemppiä odottajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu