Olisko muilla antaa vinkkejä, että mikä olis hyvä ja laadukas penispumppu keskivertoa isommalle vehkeelle? Tekisi mieli kokeilla, mutta huonoa en haluaisi ostaa. Pituutta on 22-23cm ja paksuutta 5,5, eli vähän tuota isompi saisi se sylinteri olla.
Myös se kiinnostaa, että millaisia tuloksia tän kokoisen pumppaajat on saanu. -M92
Vähän isommalle laadukasta pumppua?
15
1187
Vastaukset 15
- Anonyymi
Kuohi ittes luuseripelle
- Anonyymi
Sää mää ja bää tietää buaahaa
- Anonyymi
Kunnioitettava ikä 92 vuotta
- Anonyymi
Tuliko täällä heti joillain paha mieli kun jollain on isompi kuin itsellä, vai mikä ahdistaa?
- Anonyymi
Niin sulla se tuulitunneli korvies välissä buaahaa
- Anonyymi
Mulla on tämä käytössä ja oon kyllä ollu todella tyytyväinen. Ensiksi tilasin parinkympin vehkeen mutta sillä ei tehnyt mitään niin päätin kokeilla tätä ja ei kaduta yhtään.
https://www.salapalatsi.fi/seksilelut/3881-penispumppu-max-precision-pump-worx.html
On vähän ku telkkaria kattois kun voi samalla katella kun vehje paisuu, ai että minä tykkään :)- Anonyymi
Jotain tuon tyylistä ja laatuista olen hakemassa. Tuossa vaan taitaa olla mulle vähän ahdas tuo sylinteri. Oletko jo saanut tuloksia tuolla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jotain tuon tyylistä ja laatuista olen hakemassa. Tuossa vaan taitaa olla mulle vähän ahdas tuo sylinteri. Oletko jo saanut tuloksia tuolla?
Kuohi ennemmin ittes luuseripelle
- Anonyymi
Jos sulla on jo tuon kokoinen, niin tarviiko sitä enää pumpulla kasvattaa?
- Anonyymi
Paskat sillä trollilla mitään ole
- Anonyymi
Suurin bathmate varmaan olis sopiva. Oi sykelig ku sun isoa pääsis näköjään ja sillä hiukan leikkimään
- Anonyymi
Työnnä koko härpäke perseesees urpo
- Anonyymi
Haluis vähän lypsää sun isoa kyl
- Anonyymi
Bathmate ehdottomasti oli sitten kyseessä minkä kokoinen tahansa. Toimii paksuus lisääntyy,kun vaan säännöllisesti ja kauan käytät pumppua.
- Anonyymi
Saisko sua lypsää
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7486