Osataanko siellä vasemmalla laidalla ottaa tähän mitään kantaa vai meneekö taas normaaliksi huuteluksi ja valheiden kirjoitteluksi?
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/39140ec8-a49d-45d6-bca9-6b2918c48ed1
Eli, saa kritisoida MUTTA jos ei osaa sanoa omaa näkemystään perusteluiden kera että mikä tässä on pielessä tai ei pidä paikkaansa niin silloinhan "kitinällä" ei ole mitään arvoa!
Perussuomalaiselta ajatuspajalta maahanmuuttojyrähdys!
Anonyymi-ap
1
260
Vastaukset 1
- Anonyymi
Tässä on nyt odotettu kolme vuorokautta jotta jokainen varmasti saa sanoa sanottavansa MUTTA ilmeisesti näissä Simon mielipiteissä ei nyt ainakaan kovin pahasti mikään ole pielessä koska kukaan ei ole ilmoittanut olevansa erimieltä!
Eli lopputulemana voidaan todeta että, täyttä ”törinää” ja ”ten points”
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901389
- 47791
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit66725- 90718
- 20669
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde64669Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o145649- 53618
- 51602
- 47601