Veikko Vallinin kumppani

8341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mikseivät persuäijät kelpaa suominaisille?

Äänestä

Miksi veroveikko hermostui? Mitä vikaa postimyynnissä muka on?

Äänestä

Onko tuomittu väkivaltarikollinen Vallin harrastanut nyrkkeilyä?

Äänestä

Veikko ja matu , onko heille syntynyt aitoja Suomi lapsia ?

Äänestä
  • Tumma iho, pellava pää, siinä aito hallapurralainen perussuomalainen?

    Äänestä

Väestönvaihto peruSSuomalaiseen tapaan: postimyyntivaimo tai homorakastaja ulkomailta.

Äänestä

Vallin, Tynkkynen, Vigelius....

Onhan tämä niin kaksinaamaista menoa persuilta kuin vaan tulla ja taitaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tottakai mamu niin luin persuilla yleensä


https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0bd9248f-4b3b-4771-b454-cdb0465eb4a0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu