Oli taas kaamea yö

Ja tämä päivä. Päätä särkee, oksettaa ja näköäkin jotenkin haittaa, korvat kihisee ja todella vittumainen hurinajurnutus koko yön ja tän päivän. Viime talvesta vain pahentunut nyt jatkuvaa hurrinaa. Ei tätä kestä!! Vitun potkuri paskat!!
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se nyt jumalauta kun ei iso mies osaa ongelmiaan ratkaista 🙄

Äänestä
  • Miten? Helppo huudella kerrostaloboksista, oma tilanne vähän monimutkasempi, tästä ei niin vain lähdetä! Myllyjä ei kukaan saa pysäytettyä, eikä ole rahaa käydä oikeutta, eikä niitä edes voisi voittaa. Mihin laitan omaisen? kuka huolehtii? Työ ja toimeentulo on tässä. Että on se jumalauta aika ongelma kun asuinympäristö tuhotaan ja valtion hyväksynnällä etkä mitään voi asialle!

    Äänestä

Jossain IKÄVÄpalstalla iniseminen ei auta asiaa.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja tämä päivä. Päätä särkee, oksettaa ja näköäkin jotenkin haittaa, korvat kihisee ja todella vittumainen hurinajurnutus koko yön ja tän päivän. Viime talvesta vain pahentunut nyt jatkuvaa hurrinaa. Ei tätä kestä!! Vitun potkuri paskat!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu