10 mikrogramman Caverjectin saatavuushäiriön pitäisi loppua tänään. Hintaa on hieman nostettu. 2 kpl:n pakkaus on nyt 82,82 euroa!
Caverject Dual hinta
10
859
Vastaukset
- Anonyymi
Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 🤣😅
- Anonyymi
Ja siellä toinen urpo, jolla ei seiso järkikään
- Anonyymi
Ja sieltä tuli taas Niuvanniemen sää mää ja bää määkimään laitosaamupuuroa lusikoidessaan 😆
- Anonyymi
Mitä hittoa? Toi hintahan on ihan älytön. Voiko olla syöttövirhe tai pakkauskoon muutos?
- Anonyymi
Ei ole syöttövirhe. Ja kahden kappaleen pakkaus. Jahka 20 mikrogramman tuote tulee taas myyntiin, liekö sekin samanhintainen... On kyllä aivan älytön hinta.
- Anonyymi
Valmistajalla ahneuden muutos.
- Anonyymi
Valmistajan pörssikurssin käyrä sojottaa vahvassa erektiossa kohti kattoa.
Täytyy niitten taas jotain keksiä kun ei k-rokote enää mene kaupaksi ihmisille jotka sai pahan taudin viidennen piikin jälkeen.
- Anonyymi
20 mikrogramman hinta ei ole noussut, on edelleen 35,07 € / 2 kpl. Eihän sekään mitään halpaa ole. Muutamissa apteekeissa on jo myynnissä.
- Anonyymi
Huhhuh on kyllä kallista! Eipä sitå oo varaa enää ostaa ja 20mic hinta nousee varmasti..
- Anonyymi
Löytyis
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2774722Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452931Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k372899Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061694Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531- 621459
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222