Moni voisi kuvitella, että keskivertoihmisen elämäntilanne ei ole mitenkään mairitteleva. Ei saa dokata arkisin, tuskin viikonloppunakaan. Intohimoinen sontahomoilu on haaste vain ja rimming onnistuu vain naisten kanssa. Mikä julma kohtalo ilman sontiksen oman käden oikeutta onneen!
Asd
Pienen ihmisen sija maailmassa
Anonyymi-ap
3
205
Vastaukset
- Anonyymi
Onnellisuus tulee sisältä käsin. Ei siihen mikään ulkopuolinen poppakontsi auta. Opi nauttimaan elämän pienistä asioista.
- Anonyymi
Seetanan jeesustelija. Anna ihmisen ryypätä itsensä hitaasti hengiltä, jos se sitä haluaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Seetanan jeesustelija. Anna ihmisen ryypätä itsensä hitaasti hengiltä, jos se sitä haluaa.
Sivistynyt yhteiskunta ei voi hallita ihmisen elämää, ellei ole toiselle ihmiselle vaaraksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145