Potkut tuli

Syynä asennevika ja huono käytös asiakaspalvelutilanteessa. Kumma kun ei edes vituta yhtään. Sensijaan tuntuu kun olisi kahleet irrotettu nilkasta
211247
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Minä taas sain potkut vain siksi että olin kyvykkäämpi kuin pomoni. Mutta ei minuakaan potkut vituttaneet. Pääsin ansioitta asemaansa päässeen nousukkaan alaisuudesta pois ja urani lähtikin toisaalla heti nousuun kun sain lähes vapaat kädet toteuttaa visioitani.

Äänestä

Hyvä! Tiuskivat kuskit kaikki ulos päin vain. Ei teitä tarvita.

Äänestä
  • kukapa haluisi kuljettaa nahkaan pakattua jätettä

    Äänestä

Otamme osaa!😄

Äänestä

Toivottavasti et löydä enää töitä

Äänestä

Toivottavasti korjaat asenteesi ja onnea uuteen työnhakuun. Tämä on palveluammatti. Kuljettajan täytyy suhtautua työhönsä kuin työskentelisi omassa firmassaan.

T. Helbin äijä

Äänestä

Talkradio7 youtube siinä hyvä pussikuski. Lataa uuden hyvän videon lähes joka aamu.

Äänestä

Loppuiko Kalajärven kopilta paperi?

Äänestä

Korjaahan sinä Helbin äijä vaan jo ne fillaroinnissa käyttämäsi naisten sukkahousut narulle kun eiköhän se fillarointi-ja keikistelykausi ole jo ohitse tältä vuodelta !
Syvästi ollaan koko työyhteisö huolissamme sun naismaisesta käyttäytymisestäsi ja pahoin myös pelkäämme että tulet siankusella uitetuksi jos keväällä alkavien pitkien lakkojen aikana sulla Syvä tarkoitus töihin pyrkiä !!!

Helbheikki

Äänestä

Kyllä ne lakot alkavat. Tarkkaa päivämäärää ei vielä tiedoteta.
Koskee erityisesti fillaristeja jotka tuntee mieltymystä samaan sukupuoleen.

Parta-Jugi

Äänestä

Kannatetaan ja valmiina ollaan tulemaan porteille vahtimaan !

Äänestä
  • Mitä sitä porttia vahtimaan.

    Äänestä

Potkut tuli Syvälle Koivarilta syksyllä.
Paljon parempi ilmapiiri nykyää.

Helbheikki

Äänestä

Hima-Baarissa Kontulassa perjantaina aiheesta kuin aiheesta keskustelua ja liiton liittymiskaavakkeita myös ja sovintokaljat Kähärälle . MyösSyväkin vaimonhakkaaja -adjutanttinsa kanssa joka ei uskaltanut kanssamme pöllimetsään pari vuotta sitten tervetuloa, mutta mun nopeet kädet pidettävä myös muistissa ja oltava fiksusti.
Kaljat kaikille ja ilmoittautukaa portsarille eteisessä. Perjantaisin klo 18 alk.

Parta-Jugi

Äänestä
  • Anteeksi, kirjoitusvirhe; siis tapaaminen Homo-Baarissa ja minun nopeat kädet saavat piimän lentoon sukkelasti.

    Parka-Juggis

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Anteeksi, kirjoitusvirhe; siis tapaaminen Homo-Baarissa ja minun nopeat kädet saavat piimän lentoon sukkelasti.

    Parka-Juggis

    Tulehan parka raukkis, prepaid-reppana Kähärä joka olet tuon homokirjoituksen takana, paikalle face to face ja sopimaan asiat, Hima Baariin Kontulaan perjantaina klo 18 jälkeen, mutta älä yllytä testaamaan nopeita käsiäni. Olen myös samanaikaisesti portsarina siellä.
    Lennät, koiranturpa, pihalle sukkelasti jos et osaa olla fiksusti ja juoda tarjoamani sovintokaljat.
    Ole tosineiti ja tule.

    Parta-Jugi

    Äänestä

Tiesitkö että tuo irtisanomisperuste saattaa huonolla tuurilla vaikuttaa kaikkeen muuhun työn saantiin paitsi liukuhihnatyöhön en nääs tiedä mitään sellaista työtä missä saisit täysin yksin työskennellä mistä maksettasiin niin että sillä palkalla pärjäisit on toki ymmärrettävä että joka alalla tulee veemäisiä asiakkaita vastaan mu sitä ei pureta seuraavaan asiakkaaseen sitä edellisen aiheuttamaa v itutusta monesti ihmetelly kuinka poliisi viitsii edes vaivautua töihin ottaen huomioon kuinka enemmistö asiakkaista heitä on kohdellu helpointa olis ollu aikoinaankin kun juoppoputkasta lasketaan ulos hakataan ensin ja sanotaan että tämä oli siitä hyvästä ettet osannu käyttäytyä miksi niin eivät muista miksi oli joutunu poliisi lyömään pampulla

Äänestä

Myös lauri sai potkut itse perustamastaan firmasta.
Kimmo taas on saanut potkut alan kahdesta suojatyöpaikasta, mistä kenenkään ei pitäisi saada potkuja

Äänestä

Ar Kähärä sai potkut vuosia sitten Nobinalta kun istuttuaan ensin illan silloisessa Helmi-Grillissä nauttien virvokkeita ja virkistäytyen jopa niin, että meni aamulla duuniin ja puhalsi itsensä pihalle siitä firmasta.

Parta-Jugi

Äänestä

Keskustelu voidaan jatkaa kaljatarjoilun merkeissä Himabaari Kontulan ostari. Pe klo 18 alk.

Äänestä

Sanoovat että Syvämulkku olis mennyt Nobinalle kuskiksi.
Minkähän verran siinä ois perää ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Syynä asennevika ja huono käytös asiakaspalvelutilanteessa. Kumma kun ei edes vituta yhtään. Sensijaan tuntuu kun olisi kahleet irrotettu nilkasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu