Kiertelee kuitenkin ympäri maailmaa harjoittelemassa lapsen tekoa.
Sofialla ei ole lapsia
Anonyymi-ap
15222
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ahkera eukko.
Toivottavasti ei lapsia saakkaan.
Toivoton tapaus.
"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"
Hyvä sitä on treenata, ajattele jos rakastuu mieheen, jolla onkin heikko varustelutaso...
Tulee masentava elämä.
Ja jos onkin köyhä ja esittänyt vain varakasta!
Antaakohan pelkkää kakkosta vai miksi ei tule lapsia?
Sofia on äitipuoli.
Äitipuoli kertoo miehelle, miksi tuot lapsesi silloin tänne, kun minä olen paikan päällä.
Tuo lapsiasia on kyllä niin henkilökohtainen juttu, että kenenkään ulkopuolisen ei tulisi sitä asiaa pohtia asianomaisen puolesta. Entä jos hän ei vaikka voi saada koskaan lapsia syystä tai toisesta.
Sopeudu
🤣💩🤡
Eihän ole Siepillä, Särkällä, Karvisella, Suihkulähteellä, Laineella ym. lapsia. En ole koskaan nähnyt, että täällä pohditaan muiden lastensaannista, muuta kuin Sofian. Kaikki nämä naiset ovat yli 30v.
Nykynaiset on niin itsekkäitä, kaamean itsekkäitä. Tärkeämpää ottaa silareita, huulitäytteitä ym ym.
Tärkeämpää metsästää rikasta miestä (johon voi kulua pirusti aikaa) jotta saa luvan helppoon elämään, tenuttamiseen ja bilettämiseen - ei siinä todellakaan ole aikaa olla maha pystyssä ja ravata neuvolassa!
Kakrut haittaavat mukavaa elämää, ei ole ihme että suomessa syntyvyys on 1800 - luvun nälkävuosien tasolla.
Kiitos vain, te itsekkäät muikkelit, jotka pilaavat suomen tulevaisuuden.
Muutama näistä naisista yli 40v.
Lasu kiittää, ettei Sofialla ole lasta.