ajattelen koko ajan etten ole missään nimessä tarpeeksi sinulle,samalla tiedostan että olen. jopa niin että me ansaitsisimme toisemme.hänelle naiselle.
Ristiriita
Anonyymi-ap
16602
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
kirjoitus tyylisi herättääpi mielenkiinnon.voisit olla minulle soveltuva,
Tos koitin naurattaa sua:(((Niinhän hän olisi ollut juuri sitä.. soveltuvin hän </3 Halusin vaan hymyn hänen huulille.Olit niin surullinen toivon et sun on hyvä nyt.
Mistä tiedostus, että sovimme toisillemme?
Ehkä sovimme pienempinä annoksina mutta niin että toinen on toiselle olemassa
Kuullostaa enemmänkin, että sulla on jotain itsetunto ongelmaa alla. Tai jos arvostaa toista, niin voi tulla ennenkokematon alemmuudentunto oire.
Miksi yksinkertaistat kun kyse on paljon monimutkaisemmista asiasta? Varmasti myös itsetunnosta, mutta tuossa luki että ristiriitainen.
Et varmastikaan ole ainoa joka painii tuon ristiriidan kanssa.
Yhtään ei jaksa tällaista sössötystä
Olit kaikkeni.. Lähtösi vei kaiken toivon siitä että joku rakastaa ja ymmärtää... Saan keskusteluapua mutta mitä jos se ei auta. Rakastan sinua.
Kaksi sanaa: rakastan sinua.
Ei voi tehdä enempää kuin tuntea ne
Mullakin on surullinen olo, ja jos oikeasti tarkoitat tuota niin pitäisi jutella. Vai etkö halua olla tekemisissä ollenkaan😔
Niin.. Mä uskon et me molemmat tunnettiin et ollaan ns hihhuleita niin kauan kirjoitettiin toisillemme ja sähkö aina kun nähtiin. Ihan jo ensimmäisestä hetkestä. Oltiin niin samasta puusta kun olla ja vaan pystyy. Hän puhui aina minusta omanaan.. :"c Huumori täysin samankaltainen, aistit, ennustukset, pakkomielteet. Hän otti mun jutut raskaasti ja minä hänen. Meillä molemmilla oli/on ollu haasteita. Hän ois riittänyt ja ollu minulle kaikki kaikessa olisin hoivannut. Meijän piti mennä möksälle ens kesänä, meidän piti asua kohta ihan vieritysten. Hän hukkui ajatuksiinsa ja kadotti uskon. Minun rakas.
A,s rakkaalleni<3 olit liian hyvä tännennäin
Ikuisesti tulen rakastamaan,kaipaamaan,muistamaan sinut.
En osaa sanoa kuka olet. Voin toki puhua ennen kun on liian myöhästä jos tunnen sinut.❤️❤️
Oletko sama kuin tuo 12:55 ja 19:32
Ei olisi ollut ikinä mitään ristiriitaa minun puoleltani. Oltiin liian ujoja irl. Sydämeni särkyi.
Kun/jos lähdette yrittämään antakaa toisillenne rehellinen mahdollisuus. Puhukaa, selvittäkää, nauttikaa, naurakaa, kinastelkaa.. Sitten ei ole enää ristiriitaa vaan selvyyttä.