Tuskinpa pystyisit rikottua korjaamaan.

Tunteilla ei kannata leikkiä.
Yötä
17448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Teipillä tai rakkaudella. Sivusta

Äänestä

Sormettaa sitten

Äänestä

En leikikkään. Olen tosissani. Lopetan vasta kun olet ihan sökönä.

Äänestä
  • Ok

    Äänestä

  • Jäät kiinni ennnen sitä!!

    Äänestä

Kumpi rikkoi sinä vai hän vai jokutaho?

Äänestä

En ole leikkinyt kenenkään tunteilla. Se on mahdollista vain siinä tapauksessa, että nainen ja mies ovat jo tutustuneet toisiinsa ja viettäneet aikaan toistensa kanssa.

Äänestä

Me molemmat ollaan vähän rikki, mutta Veera , rakas, mä haluan kävellä vaik läpi helvetin sun vuoksi, mitä vaan, vaik se vaatis paljon työtä ja et joutusin vähän hillitteen omia epävakaan tunteitani, haluun et sul on turvallist olla, voit hyvvin, omanlaisen ihmisen kaa, sun rajoja ei rikota, sulle ei olla ilkeitä ja sua ei kaltoinkohdella. Jos oot traumatisoitunut ja peloissas, niin minä olen ymmärtävvä, en työnnä tunteitani heti sun päälle, kunhan voisin ees vähän auttaa. Itken tääl melki kun aattelen miten paskoi ihmiset on ollut sulle >:c.. ei saa satuttaa sua, oot mulle mielettömän tärkeä ihminen, en voi näille tunteille mitään ja ne tulee luonnostaan

Äänestä

Jos nainen ja mies eivät pysty kohtaamaan toisiaan kasvotusten ja puhumaan, niin ei silloin ole mitään mahdollisuutta siihen, että suhde voisi alkaa!

Äänestä
  • Tuntuu...että olet mies,ketä ikävöin, mutta en uskalla lähestyä.

    Äänestä

Tunteilla ei tosiaan saa leikkiä. Tuskin sitä tekee muut kuin narsistit, jotka eivät osaa tuntea. Yleensä narsistinkin kohdalla voi kääntää selän ja jättää hänet omaan mitättömään arvoonsa. Itse voi keskittyä niitä kohden jotka ovat sen arvoisia.

Äänestä
  • Noin se juuri on.

    Äänestä

Samat sanat eräälle. Hän leikki tunteillani täällä palstalla. Nyt en enää halua nähdäkään häntä. Alkoi inhottaa koko ihminen.

Äänestä

Tässä olis tällänen aloittajalle ensisijaisesti ❤

ja sitten teille ihan jokaiselle muullekin.

Etenkin säröillä tai palasina oleville.

🤗💓🤗💖🤗


ONNEN SIRPALEET - HECTOR

https://youtu.be/0L6lhx58xp8?si=0cu49O6aG9JkKxm7


💔

Äänestä
  • Ja tottakai siitä jäi jotain pois 😔

    Hyvää yötä ja kauniita unia 😴💤

    Äänestä

Näinhän se on eli antaa olla kun vain leikit ja valehtelet

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tunteilla ei kannata leikkiä.
Yötä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu