Apua kaivataan

Haluaisiko joku auttaa ja luottaa luottotiedottamaan ja lainata 60€?
101588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei kukaan halua alkaa luottotiedottamaan.

Äänestä

Mene kohtaan keskustelu aiheessa LAINAT JA VELKA ja kysekustelu 500e työttömälle ja lue juttu loppuun lopussa se ehdotus josta saat 80

Äänestä

Suihinotosta voi saada jopa satasen

Äänestä

Moi! Voimme molemmat tienata palkintona 10 €, jos hyväksyt PayPal-kutsuni ja käytät viisi euroa 30 päivän sisällä. Käytä linkkiäni: https://py.pl/BvCVu
Ainakin jouluksi pientä kivaa läheisille jos palkinto ei itselle ole sopiva. Tästä paypal tarjoa sulle kivasti pikku lahjaa.
https://py.pl/BvCVu

Äänestä

Tuo nyt on ihan kusetuslinkki.

Mutta ottakaa Revolutin tili käyttöön täältä:
Join me and over 50 million users who love Revolut. Sign up with my link below: https://revolut.com/referral/?referral-code=ariex7my!DEC1-24-AR-L1

Se on ihan rehellinen linkki. Ja tuo Revolut on hyvä
nettimaksuissa. Voit vaihtaa rahat suoraan ilman kuluja oikeaan valuuttaan, tiedät mitä tuote maksaa, voit luoda kertakäyttöisen kortin jonka tiedot saa vaikka kopioida. Lisäksi itse laitan sinne rahaa vain sen mitä käytän.

Äänestä

Oikeastaan PayPal muuttaa viittauslinkin juurikin sille muotoon joka kirjoittaja on sen laittanut tänne.
Kutsulinkki on siis ns.lyhytmuodossa.

Äänestä

Tartu toimeen.
Olet täällä. Ja PayPal on täällä sinua varten. Hoidetaan rekisteröinti, jotta olet valmis ansaitsemaan 10 €:n palkinnon.

Rekisteröidy
Edellyttää vähintään 5 €:n käyttämistä 30 päivän sisällä rekisteröitymisestä. Tarjous päättyy 31. joulukuuta 2024. Palkinnot vanhenevat 31. maaliskuuta 2025. Ehtoja sovelletaan.


https://www.paypal.com/fi/webapps/mpp/invite/terms?intent=mktg&referral_context=007mxP-M6mBKw8DkctTa7Tis_aRwMh6vzRR4ML9BR3cM25QabVNoCdUm-3GeJSLnhMe1mzt6fmVCdr9UX6ZWj4Ca1YGx2e4uWTH9vUNGlDa6

Äänestä
  • Tyyppi kyselly 60€ lainaa eli on rahaton niin tollot ilmestyy linkkineen joussa putää olla rahaa laittaa. Idiootit!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tyyppi kyselly 60€ lainaa eli on rahaton niin tollot ilmestyy linkkineen joussa putää olla rahaa laittaa. Idiootit!

    Nämä kaikenmaailman huuhaat ja huijaukset menestyvät vain ja ainoastaan köuhien ansiosta.
    He kun jättävät lisää maksuja maksamatta ja laittavat ne rahansa näihin juttuihin ja tietenkin menettävät nekin rahat.
    Ne joilla on rahaa ei lähde tuollaisiin mukaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Nämä kaikenmaailman huuhaat ja huijaukset menestyvät vain ja ainoastaan köuhien ansiosta.
    He kun jättävät lisää maksuja maksamatta ja laittavat ne rahansa näihin juttuihin ja tietenkin menettävät nekin rahat.
    Ne joilla on rahaa ei lähde tuollaisiin mukaan.

    Paypalilla on tuollainen kampanja mutta miksi mainostaa rahattomalle jolla ei sitä 5€ ole laittaa. Typerää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluaisiko joku auttaa ja luottaa luottotiedottamaan ja lainata 60€?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu