Haluaisiko joku auttaa ja luottaa luottotiedottamaan ja lainata 60€?
Apua kaivataan
10
1508
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kukaan halua alkaa luottotiedottamaan.
- Anonyymi
Mene kohtaan keskustelu aiheessa LAINAT JA VELKA ja kysekustelu 500e työttömälle ja lue juttu loppuun lopussa se ehdotus josta saat 80
- Anonyymi
Suihinotosta voi saada jopa satasen
- Anonyymi
Moi! Voimme molemmat tienata palkintona 10 €, jos hyväksyt PayPal-kutsuni ja käytät viisi euroa 30 päivän sisällä. Käytä linkkiäni: https://py.pl/BvCVu
Ainakin jouluksi pientä kivaa läheisille jos palkinto ei itselle ole sopiva. Tästä paypal tarjoa sulle kivasti pikku lahjaa.
https://py.pl/BvCVu - Anonyymi
Tuo nyt on ihan kusetuslinkki.
Mutta ottakaa Revolutin tili käyttöön täältä:
Join me and over 50 million users who love Revolut. Sign up with my link below: https://revolut.com/referral/?referral-code=ariex7my!DEC1-24-AR-L1
Se on ihan rehellinen linkki. Ja tuo Revolut on hyvä
nettimaksuissa. Voit vaihtaa rahat suoraan ilman kuluja oikeaan valuuttaan, tiedät mitä tuote maksaa, voit luoda kertakäyttöisen kortin jonka tiedot saa vaikka kopioida. Lisäksi itse laitan sinne rahaa vain sen mitä käytän. - Anonyymi
Oikeastaan PayPal muuttaa viittauslinkin juurikin sille muotoon joka kirjoittaja on sen laittanut tänne.
Kutsulinkki on siis ns.lyhytmuodossa. - Anonyymi
Tartu toimeen.
Olet täällä. Ja PayPal on täällä sinua varten. Hoidetaan rekisteröinti, jotta olet valmis ansaitsemaan 10 €:n palkinnon.
Rekisteröidy
Edellyttää vähintään 5 €:n käyttämistä 30 päivän sisällä rekisteröitymisestä. Tarjous päättyy 31. joulukuuta 2024. Palkinnot vanhenevat 31. maaliskuuta 2025. Ehtoja sovelletaan.
https://www.paypal.com/fi/webapps/mpp/invite/terms?intent=mktg&referral_context=007mxP-M6mBKw8DkctTa7Tis_aRwMh6vzRR4ML9BR3cM25QabVNoCdUm-3GeJSLnhMe1mzt6fmVCdr9UX6ZWj4Ca1YGx2e4uWTH9vUNGlDa6- Anonyymi
Tyyppi kyselly 60€ lainaa eli on rahaton niin tollot ilmestyy linkkineen joussa putää olla rahaa laittaa. Idiootit!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tyyppi kyselly 60€ lainaa eli on rahaton niin tollot ilmestyy linkkineen joussa putää olla rahaa laittaa. Idiootit!
Nämä kaikenmaailman huuhaat ja huijaukset menestyvät vain ja ainoastaan köuhien ansiosta.
He kun jättävät lisää maksuja maksamatta ja laittavat ne rahansa näihin juttuihin ja tietenkin menettävät nekin rahat.
Ne joilla on rahaa ei lähde tuollaisiin mukaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nämä kaikenmaailman huuhaat ja huijaukset menestyvät vain ja ainoastaan köuhien ansiosta.
He kun jättävät lisää maksuja maksamatta ja laittavat ne rahansa näihin juttuihin ja tietenkin menettävät nekin rahat.
Ne joilla on rahaa ei lähde tuollaisiin mukaan.Paypalilla on tuollainen kampanja mutta miksi mainostaa rahattomalle jolla ei sitä 5€ ole laittaa. Typerää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk695494Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6153571SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842939Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872769"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961830Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601760Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4861441Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241401Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141371Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183948