Kuka voi ylistää "naista" joka on pettänyt kaikki puheensa ja käynyt raivolla tavallisen kansan kimppuun?
Miten joku voi olla niin ruma sisäisesti kuin Myrkky-Riikka?
Miten voi ylistää Petturi Purraa
28
369
Vastaukset
- Anonyymi
Mistä kuulen haukuntaa?Rakki räkyttää?
- Anonyymi
Purra on loistava mahtava ihana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😤
- Anonyymi
Siis oleh tavallinen kansalainen siis sosiaalipummi ymmärän katkeruutesi 🦍
- Anonyymi
Purra eli sossuntuilla 2004 - 2016. Joten?
- Anonyymi
Vihervasemmiston alkoholi dementikko taas vauhdissa, hyvää julkisuutta vihervasemmistolle kevään vaaleja varten 😁
- Anonyymi
Riikka on paras👍. Karavaani kulkee ja vihervasemmiston koirat räksyttää.
- Anonyymi
Vihervasemmiston alkoholi dementikko taas vauhdissa jauhamassa samaa paskaa, hyvää vaalityötä kevään vaaleja varten 😁
- Anonyymi
Riikkaa parempaa ei ole!
- Anonyymi
Voi kyllä on ihana, kaunis ja pilke silmäkulmassa.
- Anonyymi
Ei ehkä ole ulkoisesti yhtä ruma kuin sisäisesti. Saksikättä kovempaa tavallisen kansan kyykyttäjää ei ole. Pettänyt kaikki vaalilupauksensa.
Olen hieman miettinyt, että persuissa on oikeasti hieman venäläisyyttä muutenkin kuin Putinia kannattamassa. He ovat jotenkin orjarotua. He ovat johtajiensa edessä rähmällään ja mitä kovemmin pomo heitä kurittaa sen nöyrempiä he ovat.
- Anonyymi
Muutenkin Purrassa on persua paljon: Työkokemus 0v 0kk 0pv.
- Anonyymi
Vihervasemmiston vaalikampanjan ydin😁
- Anonyymi
Mukavaa maanantaita Curriculum Vitae - Tollolle. Kateus Riikkaa kohtaan senkuin vihertää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vihervasemmiston vaalikampanjan ydin😁
17.56...ydin on kannattaa kokoomuksen hölynpölyä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mukavaa maanantaita Curriculum Vitae - Tollolle. Kateus Riikkaa kohtaan senkuin vihertää.
Minä en sossun elättiä kadehti. 2004 - 2016 Purraeli sossuntuilla. Nyt kaltaisensa ylistävät häntä some eri kanavilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä en sossun elättiä kadehti. 2004 - 2016 Purraeli sossuntuilla. Nyt kaltaisensa ylistävät häntä some eri kanavilla.
Vihervasemmiston alkoholi dementikko jankkaa 😁
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mukavaa maanantaita Curriculum Vitae - Tollolle. Kateus Riikkaa kohtaan senkuin vihertää.
kohtu vihertää - tappajakohtu - myrkkyä täynnä
- Anonyymi
Hyvä aloitus, tässä koiteltiin, ketkä 24 palstalla kirjoittelevat 😅persujen vaalikanava.
- Anonyymi
Persu pettää aina.
- Anonyymi
Yhä kaipaat jj:n jytkytystä 😁?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yhä kaipaat jj:n jytkytystä 😁?
Vaalituvalla ei jytkytetä vaan heitetään pihalle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaalituvalla ei jytkytetä vaan heitetään pihalle.
Kepulien vaalituvalla on nylkytysnurkka.
- Anonyymi
Riikka on best.
sanna on off
sdp- opposition seinäruusu
sdp- sammunut tähti
sdp- parasta ennen -90 lukua
sdp- dementikon valinta
sdp- on Ay
sdp- ei ole kissojen asialla- Anonyymi
Keput ja vasurit jytkyttää toisiaan ja kyöhnäävät.
- Anonyymi
Riikka pahinta, mitä Suomi on kohdannut. Hän on pettänyt kaikki suomalaisille antamassa lupaukset. Maan on pian konkurssissa kiitos kokkareiden ja persujen. Putin kiittää. Samoin tekevät Pyhäjärvellä henkilöt, jota vielä pari vuotta sitten avoimesti kehuivat MV-lehteä ja Putinia.
- Anonyymi
Petosjytky.
- Anonyymi
Ainakin metsätalous huijarit ylistävät Purraa. Heidän mielestä tavallista kanssaa pitääkin körmyyttää.
- Anonyymi
Laihat ovat hallituksen eväät. Tarjosi vain oppositiolle ilo.
Huom. Ruma nainen kuvassa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000010818640.html
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3309219Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat845731Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3415270SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden813686Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä33122Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien662693Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal652650Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,42452Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72388- 1132356