Onko naisia johon mahtuu esim. käsi.
Oletko tavannut naista jolla iso joustava peräaukko mihin mahtuu isompikin dildo tai käsi
Anonyymi-ap
3
592
Vastaukset
- Anonyymi
En tunne ketään sellaista naista ,olen kuullut että eräälle kaivinkonekuskille mahtuu 60cm pitkä .pawarotiksi häntä kusutaan.hän on pohjanmaan dildometsän luoja.
- Anonyymi
Olet ä-ä-l-i-ö
- Anonyymi
Jokaiselle on mahtunut käsi ja isohko dildo, kun vain uskaltautuvat kokeilemaan. Jokainen on myös lopulta halunnut sitä lisää jatkossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074579Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1724366Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941710- 4031641
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51087- 67969
- 56944
- 92928