Joka paikasta saa lukea pelkistä huijauksista ja kyber iskuista . Ihmisiä huijataan vaikka millä tavalla ja yritetään saada ongelmia viattomalle ihmisille . Minä olen tullut jo hyvin epäluuloiseksi kaiken suhteen . En luota enää kuin Keskusta puolueeseen ja Jumalaan.
Kuka tai ketkä on enää luotettavia?
Anonyymi-ap
28347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Voi Voi prsujen petokset valtakunnan tasolla ovat omaa luokkaansa.
Meillä laulavat Rämeellä petosta.
siis persujen petokset.
Keskustan ajatuspaja toimii!
Sinua se laulattaa, koska saadaan lukea Jussinniemen ja Pappilan kootut selitykset.
Voisihan valtuustonpj myös selittää, kun kysymyksessä oli kysymys ja kysymykseen voisi vastata kysymyksellä
Tietysti kJ voisi laulaa pienet mitättömät kuntalaiset, tai vaikka jostain joukkiosta laulun aiheita riittää.
Ei rarvitse olla edes rämeellä, saatikka juosta sinne.
Saattaa vaikka upota.
Petturipurra huijasi äänet..
Minä luotan enää muumipeikkoon, cescusta ja muu vasemmisto pettää aina.
Riikka"maanpetturi" jytkyttää ilman tummelia lammaskansaa kakkoseen
Tarkoitat varmaan näitä klubilaisia, Kahta niemeä ja rva Pappilaa.
Valtiovarainministeri elää sossun tuilla vuoteen 2106 asti, loi 100 000 tuhatta työntä, on niin ruma, että ei ole nainen ollenkaan, työkokemus on 000 kymentä vuotta jne. Tätähän vihervasemmisto hokee kokoajan.
Idiot
Heikki kepulainen on itse adonis omasta mielestä,vieläpä uskovainen.hih hihhih
Minun mielestä Heikki on aikamoinen hempukka
Kenenkään ei voi enää luottaa. Nykyinen meno on sellaista, että nyt jo luottamus Jumalaankin alkaa horjua.
Ainut kehen voi luottaa on Putin ja Venäjän kansa
Joulupukki on tosi luotettava koskaan ei oo tuonut sitä mitä kaikesta eniten odottanut
Purran kaltaiset sossinpummit eivät osaa kuin uhota myyvänsä Suomen vedet, rautatiet ja lentokentät.
sossunpummi ja ruma ihminen siis
Ja valtiovarainministeri elää sossun tuilla vuoteen 2106 asti, loi 100 000 tuhatta työntä, on niin ruma, että ei ole nainen ollenkaan, työkokemus on 000 kymentä vuotta ja nyt myy Suomen vedet, rautatiet ja lentokentät. Tätähän vihervasemmisto hokee kokoajan🤣. Ja homma paranee kokoajan, pitää päivittää listaa päivittäin 🤣
Vihervasemmiston vaalipäällikköltä taas hieno kommentti👍
Purran työkokemus 0000v 00kk 00pv
Curriculum Vitae - Tollolla kateus Riikka Purraa kohtaan senkuin vihertää. Ettei olisi apilavihreää?
Eikö se työkokemus ollut 000 kymentä vuotta 🤣?
Jos paikkakunnalle muuttaneen mukaan kirjoitettasiin niin Petturi_Purran työkokemus 0000 tuhatta vuotta. Joku persu yrittää vielä epätoivoisena puhua kateudesta. Kuka kadehtii Suomen ruminta ihmistä? Taitaa olla joku räkijä tai metsänostaja huijari?
Ja valtiovarainministeri elää sossun tuilla vuoteen 2106 asti, loi 100 000 tuhatta työntä, on niin ruma, että ei ole nainen ollenkaan, työkokemus on 000 kymentä vuotta ja nyt myy Suomen vedet, rautatiet ja lentokentät, syö murot ja ruoan pöydältä, myy pöydät ja talot. Tätähän vihervasemmisto hokee kokoajan🤣. Ja homma paranee kokoajan, pitää päivittää listaa päivittäin 🤣. Vihervasemmiston vaalikampanja menossa.
Kepuvihervasurit löytäneet ikioman IVO:nsa. Aina vuoteen 2106 asti. Kova on usko tulevaisuuteen.. Hi Hi
Marisijalla on tietolähteenä oma AVO eli aivommaisen oksennutkset. 0=0
Sellaista huijaria ei ole maailmaan syntynyt, että sinunkaltaista hanttapullia kukaa viitsii huijata, kun sulla ei ole kun tyhjä pää, niin huijaamisesta ole kun riesaa
Voiko paikallisiin nisteihin luottaa?