🥸✂️❤ jos ne vanhemmiten kasvaa niinkuin Brezhnevillä. Onhan se kivempi katsoa ihaniin silmiisi ilman että kulmakarvat on tiellä.
Hyvää yötä sinne toiselle puolelle kaupunkia 😴
Hyvää yötä sinne toiselle puolelle kaupunkia 😴
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Joo, meneekö alakerran karvat samalla?
Sinuun en koskisi pitkällä kepilläkään!
Saako se miespuolinen aloittaja heppoisen näyttämään paremmalta? Puhutaa ny tästä
Pitihän se arvata, että palstahönö ampui tähän miesluulemisineen. Raukka ei tajua ettei täällä kukasn mies esiinny naisena. Naiset ei myöskään muutu miehiksi vaikka hän kuinka jankkaa deluusiossaan.
Sä oot oppinu guppe uuden sanan, eli tämä deluusio. Pistähän hei vähän taas copy pastea jostain kivasta terveyskirjaston artikkelista, vaikutat heti tosi tohtorilta
"Harhaluulot eli deluusiot ovat epärealistisia käsityksiä, joihin henkilö uskoo vakaasti, vaikka hänelle esitettäisiin uskottavia todisteita käsitysten paikkansapitämättömyydestä.
Itsepäiset ja jäykät harhaluulot ovat aina merkki vakavasta psykiatrisesta sairaudesta, jonka vuoksi henkilön kannattaa niiden ilmetessä hakeutua mielenterveysammattilaisen arvioon"
Kiitos tohtori guppe, nyt muutin heti kantani
Mä voin kammata sun kainalokarvat. 😁
Aloitus ei ollut sulle.
Puhuit sitten mun siskolle 😔
En tunne hänen siskoaan. Eli puhut jostakin muusta.
Hei, kaikkea hyvää, myös pyhiä sun seikkailuilles.
T.kas, kulmarvat
hähähähähähähähä........
https://m.youtube.com/watch?v=77ww4pFwHJg&pp=ygUYQW1lcmljYW4gd29tYW4gYW5hbCBjdW50
Papiljotit kainalos haittaa nukumista
Suosittelen jo hygieniasyistä lyhentämään karvoitusta.
Eikö ykk:t lämmitä jalkoväliä ?
Mikäs tämä tällainen armeijatermi on- karvalakkiko? Surkea näytelmä tämä rollimiehelle kuittailu tai todennäköisemmin sen hauskat kaskut itselleen
Jos palstalla on joku trolli, niin se olet sinä turhine kommentteinesi asioihin, mitkä eivät kuulu sinulle tuon taivaallista. Et edes älyä, että sulle nauretaan kun olet noin hölmö.
💕💕
Voisihan nuo vaikka kaikki karvat ajaa pois niin silmätkin loistais kirkkaammin, sinun kanssasi, syystä jos toisestakin. Hyvää yötä tosiaan toiselle puolelle. t …..
Niihin tarvii oman trimmerin. Houkutus olisi vetää kaikki terällä pois parranajon yhteydessä, mutta näyttäisikö se liian oudolta?
Voi vastavuoroisesti ajella sinun parta ja viiksikarvat hiustenleikkuukoneella, nehän alkaa naisilla kasvamaan, kun estrogeenin tuotanto lakkaa vaihdevuosina.
Tapetti liisterii värisilmästä annat alapääs vaikuttaa kotvasen vanha nahka rukkasen päälle hierot ja kiskaset kaksin käsin läh tee taudit samalla repäsyllä