Olen todella epävarma

Sinusta. Tiedän että rakastat mua ja olet aika hulluna, mutta en tiedä mitä IRL haluaisit. Pakko silti vähän koettaa vielä. Hymyilet niin paljon edelleen. Ja mä tykkään susta 😘
10501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mikä on tehnyt sinusta noin epävarman? Kuuntele sydäntäsi, se tietää totuuden.

Äänestä
  • Mmmmm..

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mmmmm..

    Mm m _sivusta

    Äänestä

hyi vittu en tykkää haluan rahani ja teille kunnolla turpaan teoistanne. toivottavasti ne ämmät saadan kunnolla hakattua ja pilattu joka juttu niin ämmiltä kuin äijiltökin. kyllä itsensä voisi tappaa jos teidän porukassa ja Leenan mieleen mukaan joutuisi elämään, hyvää muille ja paskaa tänne. toivottavasti ne ämmät saadaan kunnolla hakattua, kaikessa. ei mitään hyvää sanottavaa teistä.

Äänestä

minun ero ei teistä johdu en ikinä ottaisi elämään teil kanssa pelkkää paskaa. rahat on tulossa, ne on luvattu ja me maksetaan, ja minä jatkan elämää täällä ja keskitä tietoisuuteni omaani en teihin.

Äänestä

Olet minulle rakas, haluan sinut irl. Olen ollut ihan sekaisin sinusta jo pitkään ja toivonut, että jonain päivänä huomaat minut. En halua olla mitään muuta mitä olen eli tämmöinen tavallinen tylsä tasapainoinen mukava mies. Tietenkin hymyilen sinulle, koska tykkään sinusta, sekä viihdyn sinun seurassa. En ole halunnut painostaa sinua ja annan niin paljon aikaa kuin tarvitset.ihmisenä en ole hyökkääjä vaan puolustaja. Yritän sanoa, että en haasta riitaa, enkä taistele kynsin ja hampain naisesta, mutta puolustaudun ja puolustan itseäni ja minulle tärkeitä ihmisiä. 😘

Äänestä
  • Huomattu on pöhkö 😘

    Äänestä

  • Kerrotko tunnisteta enemmän

    Äänestä

Ei kiinnosta varatut naiset, usko jo! Etkö osaa olla vain kaveri?

Äänestä
  • Kauhea kun varatut naiset vonkaa ja ajattelee jos antaa niin sitten voi kontrolloida sinkku miestä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinusta. Tiedän että rakastat mua ja olet aika hulluna, mutta en tiedä mitä IRL haluaisit. Pakko silti vähän koettaa vielä. Hymyilet niin paljon edelleen. Ja mä tykkään susta 😘

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu