Etsitkö nainen

palvelijaa elämääsi?
37757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 37

Vanhimmat

Oi se olisikin kiva🌚🌚🌚noei

Äänestä

Voisimme joskus "leikkiä," että hän olisi minun palveluksessani, jos hänellä on sellaisia alistuvia taipumuksia makkarissa, mutta en muuten.

Äänestä

minä en etsi, tykkään tehdä itse, ja elää elämää. Luottamus, rehellisyys, molemmin puolinen tunne ja tyytyväisyys kaikessa tärkeää. Vielä ei ole löytynyt eikä täältä löydy. tämä enemmän kiusaajille. Jätätkö nainen myös minut rauhaan. kiitos paljon.

Äänestä

en todellakaan

Äänestä

En etsi. Olen tottunut tekemään kuta kuinkin kaiken itse ja yksin. Sekin on kyllä pahasta. On todella vaikeaa pyytää apua keneltäkään yhtään mihinkään.

Äänestä
  • Niin ja sitten kun pyytää niin 10000 lasku.

    Äänestä

Aivan. Kellokin käy lähes puoltapäivää.

Äänestä

Ei vaan sellaista miestä jonka varallisuus nostaisi elintasoani.

Äänestä
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂mitä ominaisuuksia miehellä on tienata omaisuutta

    Äänestä

En etsi. Hittoako mä sellaisella tekisin?

Äänestä

Oli kauhea uutinen joskus siitä kun joku varakas perhe muistaakseni Briteissä piti jotain naista "orjamaisissa" oloissa kodinhoitajana. Onneksi avustusjärjestö kävi salaa pelastamassa tämän naisen.

Äänestä

Etsin itselleni ja etelän lomamatkalla alkunsa saaneelle lapselleni elättäjää.

Äänestä
  • ^Tuon kirjoitti ihan selvästi mies.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    ^Tuon kirjoitti ihan selvästi mies.

    Kaikki nämä mökellykset on kirjoittanut mies itselleen

    Äänestä

Kyllähän sä tiedät, että minä olin se palvelija meidän suhteessa... Voitko lopettaa älyttömät paskapuheesi ja keskittyä siihen "parempaan" naiseen johon mut vaihdoit???

Äänestä

En muuten kuin makkarin puolella 😉

Äänestä

En etsi palvelijaa. Mies saisi olla ystävä, rakas, tuki, seura.

Äänestä
  • Gubbe ns miesei kelpaa kellekkään! Naiset juoksee sitä pakoon, ku tietävät mikä psyko hä o!

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Gubbe ns miesei kelpaa kellekkään! Naiset juoksee sitä pakoon, ku tietävät mikä psyko hä o!

    Vanhapiika on kiireinen kaivaa vanhoja alotuksia u u v a t t i ukko läks lipettii piä ei kestännä!!!!!!

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Vanhapiika on kiireinen kaivaa vanhoja alotuksia u u v a t t i ukko läks lipettii piä ei kestännä!!!!!!

    Tämäkin gupen slogan on ollut yksi karismaattisen kailottajan kiintopisteistä

    Äänestä

Useimmin tuota tekee miehet toki noita löytyy naisistakin

Äänestä

Kaiken teen ite. Tiedäks. Vaikken nukkuis ja pää ei toimis ni teen. Oon jo tottunut vaiks mä tiiän etten elä näin pitkää ja sekin on okei. Joten ei en kaipaa palvelua mutta rakkautta ja syliä joskus ,en mä aina sitäkään tarvii. Toinen erakko sielu ois ehkä paras ratkasu vierelle.

Äänestä
  • Täs mä oon👋😍 yks n erakko vaan

    Äänestä

En tosiaankaan.
Tietty saa helliä ja hoivata sekä autella asioissa.
Molemmin puolin olis sillein.

Äänestä

Miksipä ei. Käykö kaulapanta ja nahkaessu asuksesi.

Äänestä

Haluaisitko olla toinen taloudenhoitaja?

Äänestä

Keitin kvinojoita niin purkki hajosi 😡 niitä on miljoona lattiallaaaaaaaaaaa

Äänestä
  • No, oi oi. Onneksi, aika pieni vahinko. On vanhana sitten, mitä muistella.

    Äänestä

Palvelija äipälle ainoastaan.😘❤️

Äänestä

Olis kiva olla pilkan kohde! 👏

Äänestä

Olen tutustunut moniin keskieurooppalaisiin naisiin ja tuttavapiirissäni on miehiä, joilla on keskieurooppalainen nainen naisystävänä tai vaimona. Keskieurooppalaisista ei ole oikeastaan mitään muuta kuin hyvää sanottavaa. Keskieurooppalaiset naiset ovat ulkonäöltään hoikkia ja kauniita. He huolehtivat ulkonäöstään ja haluavat näyttää hyviltä. Useimmilla heillä on pitkät, kauniit, hyvinhoidetut hiukset ja pitkät sääret. Pukeutuvat myös tyylikkäästi ja naisellisesti ja ovat muutenkin naisellisia.

Sitten se käytös ja luonnepuoli, sehän hipoo täydellisyyttä. Keskieurooppalaiset naiset ovat todella ystävällisiä ja sivistyneitä. Eivät katso juttelemaan tullutta miestä suomalaisnaisten tapaan nenäänsä nyrpistäen ja ovat paljon keskustelutaitoisempia kuin suomalaiset naiset. Keskieurooppalaisilla naisilla on myös erilaiset elämänarvot hyvinkin kohdillaan. Heillä ei ole suomalaisnaisten tapaista prinsessasyndroomaa. Lisäksi keskieurooppalaiset naiset eivät todellakaan ole "lompakkoloisia". Useimmat heistä ovat koulutettuja ja itsenäisiä naisia, eivätkä he etsi miestä varallisuuden vuoksi.

Vielä bonuksena voi sanoa sen, että keskieurooppalaiset naiset arvostavat suuresti komeaa ja koulutettua suomalaista miestä. Ei ole samanlaista nenän nyrpistelyä, kuin mitä suomalaisilta naisilta tulee suomalaisia miehiä kohtaan. Suomalainen mies näyttäytyy heille komeana ja koulutettuna skandinaavina. Voisinkin suositella kaikille teille miehille, jotka etsitte naista, ettekä ole suomalaisnaisten suhteen onnistuneet, että kääntäkää katseenne keskieurooppalaisiin kaunottariin. Toki keskieurooppalaiselle naiselle on tärkeää, että mieskin on kunnollinen ja kohtelee naista hyvin. Mutta, ette taatusti tule pettymään, jos Keski-Euroopasta kunnon naisen itsellenne löydätte.

Äänestä

Etsin😃Semmoista multipersoonaa Hoituu monet asiat reippaasti.😇Näin alkuun tarvitsen unikaverin💊
🥾🧩🥾

Äänestä

En vaan suht edukasta torpedoa

Äänestä
  • Ny kannattaa pikku huomiohoroo kipittää äkkiä jollekin kertomaan tästä löydöksestä oliko itse erikoissyyttäjä könönen jo kiinnostunut kersain sanomista, kyllä me tästä juttu saadaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00040 kirjoitti:

    Ny kannattaa pikku huomiohoroo kipittää äkkiä jollekin kertomaan tästä löydöksestä oliko itse erikoissyyttäjä könönen jo kiinnostunut kersain sanomista, kyllä me tästä juttu saadaan?

    Sama tukkamalli, luulis niin siis niinhän sitä luulis

    Äänestä

Vain roolileikkeihin. Olen tosin huomannut, että monet miehet etsivät palvelijaa tositarkoituksella. Toki eipä siinäkään mitään pahaa, jos avoin siitä on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

palvelijaa elämääsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu