Pilluun ja perseeseen vuoron perään.

Anonyymi-ap

Miten on, onko naisia jotka ottaa vuoron perään pilluun ja perseeseen ja onko tullut ongelmia?

Vaimoa olen saanut panna vain ensin pilluun ja loppukiri perseen puolelle jonne mällit, mutta paria naista joskus nuorempana sai panna miten halusi ja missä järjestyksessä vaan.

Toista näistä, jota sai naida ihan vapaasti molempiin vuoron perään, Kysyin häneltä nyt vuosien jälkeen, että tuliko mitään oireita tai tulehduksia, sanoi että ei ole koskaan tullut ja vieläkin antaa naida ihan saman lailla. Samoin sanoi tämä toinenkin. On antanut aina vaihdella pillun ja perseen välillä ja ei ole ongelma.

Ymmärrän että tuossa on riski, mutta onko se riski kumminkaan niin iso?

Eli miten on, löytyykö naisia jotka antaa naida vuoron perään pilluun ja perseeseen ja onko tästä kokemuksia.

Itse tykkäisin tietenkin kovasti tuosta ja olisi kiva päästä painamaan vielä joskus noin.

14

1177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vain mustille miehille annan molempiin. T. Kyltymätön milf

    • Anonyymi

      Minulla on ollut jo vuosia sama vakituinen tapailukumppani. Tämä nainen antaa panna vuoron perään molempiin ja ottaa suihinkin suoraan anaalista. Ei tietääkseni ole ollut ongelmia.

      • Anonyymi

        Sama oli noiden molempien naisten kanssa. Sai panna molempikn paikkoihin miten halusi ja käyttää myös suussa ja laskea spermat nieluun kun ensin oli nainut persettä. Ihan parasta mitä voi saada. En minä nuorempana ollut noista kiinnostunut. Panin kun sai panna ja en kysellyt sen kummempia. Myöhemmin sitten minua on vasta aiheesta valistettu.


    • Anonyymi

      En tiedä onko ongelmia, mutta tuo vaihto on kait ihan tavallista.

      • Anonyymi

        Miksi se on sinusta sairasta?


    • Anonyymi

      Tykkään saada molempiin saman aikaa ja kun on vielä kolmas mies mukana ni sitä imee. N.

      • Anonyymi

        Ja vielä neljäs mies, jotta pillussa on kaksi kyrpää yhtäaikaa. Viides ja kuudes mies voisi olla vielä, jotta runkkaan molempia käsilläni.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja vielä neljäs mies, jotta pillussa on kaksi kyrpää yhtäaikaa. Viides ja kuudes mies voisi olla vielä, jotta runkkaan molempia käsilläni.

        Kuullostaa upealta
        M42


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuullostaa upealta
        M42

        On ihanaa saada niin montaa kyrpää sisään kuin mahdollista.


    • Anonyymi

      Pitääkö joku sitä outona tai ei anna vaihdella!? En ole koskaan tavannut sellaista naista! Aina olen saanut panna minne haluan ja lisäksi suihinottoja. Sen vähän ymmärrän, että joku ei halua anaalista suoraan suuhun, mutten ole tavannut sellaistakaan naista.

      • Anonyymi

        Suurin osa ei ole antanut vaihtaa, joskin liki kaikki on antanut naida perseeseen, kun sitä nätisti pyytää ja huolellisesti lämmittää.

        Mutta onhan se ihana ottaa pillusta ja herkutella terskalla persereiän ympärillä ja vähän lähettää sisällä... Työntää takaisin pilluun ja ottaa lisää liukastetta sieltä ja tulla takaisin perseen puolelle. Pari rauhallista työntöä.... Pilluun. Takaisin ja muutama työntö taas liukastetta... Ja Pian huomaa että kumpaankin reikään saa naida niin lujaa kun haluaa ja vuorotella... Uhh... Tykkään ❤️❤️❤️


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suurin osa ei ole antanut vaihtaa, joskin liki kaikki on antanut naida perseeseen, kun sitä nätisti pyytää ja huolellisesti lämmittää.

        Mutta onhan se ihana ottaa pillusta ja herkutella terskalla persereiän ympärillä ja vähän lähettää sisällä... Työntää takaisin pilluun ja ottaa lisää liukastetta sieltä ja tulla takaisin perseen puolelle. Pari rauhallista työntöä.... Pilluun. Takaisin ja muutama työntö taas liukastetta... Ja Pian huomaa että kumpaankin reikään saa naida niin lujaa kun haluaa ja vuorotella... Uhh... Tykkään ❤️❤️❤️

        En mä ole kysynyt lupaa. Asiat vaan sujuvat pannessa ja nainen ei edes ajattele asiaa sen tapahtuessa. Nauttii vain.


    • Anonyymi

      Sama täällä, tummien annan tuupata vuorotellen molempiin ja aukot auki sen jälkeen. Ihanaa.

    • Anonyymi

      joskus -90 luvulla oltiin juhannusfestareillla sieravuoressa. Siellä sitten naisystävän kanssa temuttiin menemään. Juotiin ja naitiin ja sekoiltiin, kuten ajan kuvaan ja ikään kuuluu. Jossain välissä meidän piti mennä "lepäämään telttaan" ja oli kyllä ihan tarkoituskin kun väsytti, mutta ei sitten maltettu. Työnsin ensin pilluun, mutta halusin persettä jota tältä naiselta sai mielin määrin. Kakkonen oli kumminkin kuiva, mutta ei se menoa haitannut. Antoi painaa vaan menemään, joskin sanoi, että rauhallisesti. Pistin oikein tuntuvan kuivaan perseeseen menemään hetken, otin pilluun, ja takaisin perseesen, ja pilluun ja takaisin pilluun ja perseeseen, ja alkoi luistamaan... ja aah, mällit sinne ja palattiin takaisin juomaan ja rälläämään. Oli kivaa.

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      151
      6837
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      63
      5993
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4579
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4529
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      168
      4328
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1690
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      402
      1606
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1399
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1387
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      41
      1161
    Aihe