Jenni Kynnöksellä on varmaan noussut kusi päähän, kuulin tuossa yksi ilta eräässä Helsingin hienossa yökerhossa, että hän haukkui Vladimir Putinia ja Dmitri Peskovia homoseksualistiksi. Aika irstas ämmä. Yle dokumentista päätellen typerä, etuoikeutettu kakara, joka tykkää kiusata itseään huonompia kun ne ei ole kuin hän. Täysi paskiainen koko "ämmä".
Jenni Kynnös
11
919
Vastaukset
- Anonyymi
Minusta hän on hieno ja yritteliäs esikuva. Ei kaipaa apurahoja, vaan pyörittää toimintaa yritystuloillaan.
- Anonyymi
"suomenluterilainen" narttu ja sukuopuolta vaihtanut paska ei ole mitään muutakuin suomalaisen korruptionlopputtulos. Varmasti kirjoittaja itsekkin sen tietää, viimeistään piirikunnan mielisairaalassa lääkittynä ja sähköllä poltettuna. :)
- Anonyymi
Ai katos. Kommentoin tähän tänään aikaisemmin siitä että tämä on matkailupalsta ja kummastelin että miten nuoren menestyvän naisyrittäjän parjaaminen liittyy matkailuun, samalla myös ihmettelin että miksi suomi24 modet päästävät avointa venäjämielisten Z-mielisten naisvihaa ja vihapuhetta läpi ilman moderointia.
Minun kirjoitukseni poistettiin, ei venäjämielesten naisvihaa sisältäviä. - Anonyymi
Luks tahansa on fiksumpi kuin sotarikollinen Putin ja hänen hyppyklovninsa Peskobv.
Etpä sitten uskaltanut kertoa omalla naamavärkillä ajatuksiasi yökerhossa.
Pelottiko? - Anonyymi
Hei, tuo Jenni Kynnös on ihan mulkvisti. On haukkunut Suomessa diabetes, syöpä ja trans-potilaita kulueräksi itselleen. Aika itseään täynnä oleva kusipää on.
- Anonyymi
Et ole häntä tavannut kun väität tuollaista.
- Anonyymi
Kyntäjiä on siis ollut useampiakin?
- Anonyymi
Kot kot kot puhuu kana
- Anonyymi
Voihan v. Ällötys
- Anonyymi
1/2 esiintyi, pakko kääntää kanavaa, maailman levein ja ärsyttävin mitä olen nähnyt, voihan v...
- Anonyymi
kyllä ajelisin mielelläni kun on tosi seksikäs
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017553
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1055563- 835047
- 1394436
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113150- 492833
- 522769
- 612387
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102354Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561966