Emme yhtään epäile.....

Emme yhtään epäile kertomustasi ja sitä ettet asiaa tiedä mutta me emme halua siihen puuttua ja sovitaan ettei tällaista puhelua ole meille koskaan tullut.
2363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuvaako tuo Tyrviskän tutkivan journalismin tasoa? Itselläkin olisi muutama paljastusjuttu tiedossa.

Äänestä
  • Varmaan joku soittanut muijalle ja kertonut että sen äijä pettää sitä. Parree olis vaan uskoa totuus eikä laittaa päätä pensaaseen vaikka totuus kirpasee

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Emme yhtään epäile kertomustasi ja sitä ettet asiaa tiedä mutta me emme halua siihen puuttua ja sovitaan ettei tällaista puhelua ole meille koskaan tullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu