Ilmastoinnin asennus

Paljonko mahtaa maksaa ilmastoinnin asennus jälkikäteen Audiin?
49278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

työ n,16 tuntia a65€/tunti.osat 1200€.tämä on manuaalin hinta.automaatti ilmastoinnin hinta on n,800€ kalliinpi.

Äänestä
  • Kannattaa ostaa varmaan auto jossa on valmiina...

    Äänestä

  • Mää kirjoitti:

    Kannattaa ostaa varmaan auto jossa on valmiina...

    näinhän se on.jos auto on tarkoitus pitää loppuun asti niin asennus puoltaa paikkaansa,muuten ei kannata.ps,on ollut pari tuttua tapausta joissa jälkiasennettu ilmastointi ei ole myökään toiminut oikein,ongelmia on riittänyt pitkin kesää.minun mielipiteeni on,että tehdasasennettu on ainoa vaihtoehto.mulla itsellä oli Audi100 vm 87 jossa oli tehdasasennettu ilmastointi.ajelin 5-vuotta ja ei mitään ongelmaa.nyt Amerikkalainen 3-vuotta ja ei ongelmia.

    Äänestä

maksoi aikoinaan jotain 2000 euroa pellen pajalla roihuvuoressa. En tiedä nykypäivänä onko kyseistä pajaa vielä pystyssä. Tekivät päivässä asennuksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mää&Tapparan miäs kirjoitti:

Paljonko mahtaa maksaa ilmastoinnin asennus jälkikäteen Audiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu