Mulla s60Volvo. Yhtäkkiä edestä kuuluu laahaavat ääni vähän kahiseva ehkä ja alkoi ilman mitään varoitusta. Ekaksi luulin että on jäätä jossain loka suojassa ja se hankaa mutta ei kyllä johdu siitä. Mistä voi johtua, koiranluu ainoastaan kolisi aiemmin ,mutta ei mielestäni jarrut laahannut aiemmin. Mistä voi olla kyse?
Vastaukset 3
- Anonyymi
Jarrupalat loppu tai kivi juuttunut jonnekin.
- Anonyymi
Kiven äänen kyllä tunnistaa, kirskuu sen verran reilusti ja reilusti että kohde löytyy helposti.
- Anonyymi
Naapurin pakkasen takia jalkamieheksi joutunut tojotisti on jääny sulta huomaamatta, ja sen tuulipuku kahisee kun se raahautuu volvon alla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791356
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7526Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512