Roskakuski

Olis pitänyt sen suharin joka Sunnuntaina otti pinsiöntiellä ulosajaneen BMW lavalle niin ottaa ne muutkin irto osat kyytiin. Eikä heittää niitä tiensivuun, etupuskuri takavalo. ym. sälää. Ylöjärveläisen Autoilijan kuormurilla sitä kuljetettiin.
3292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattais käydä siivoomassa jälkensä

Äänestä

Ketä kiinnostaa kaatopaikaksi vaan koko ylälärvi

Äänestä
  • No varmaan viranomaisia jos luontoa sotkee

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olis pitänyt sen suharin joka Sunnuntaina otti pinsiöntiellä ulosajaneen BMW lavalle niin ottaa ne muutkin irto osat kyytiin. Eikä heittää niitä tiensivuun, etupuskuri takavalo. ym. sälää. Ylöjärveläisen Autoilijan kuormurilla sitä kuljetettiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu