Olisi ollut hauskaa

Tehdä sulle se takaa hyökkäys kädet silmiensi eteen ja Arvaa kuka?
Olisitkohan suuttunut?😍
7363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En, mutta olisi pitänyt koskea muuallekin 😉

Äänestä

En olisi😂

Äänestä

Takaapäin hyökkäys ....vai niin...

Äänestä

Teepä noin hänelle 😀. Minä ainakin yllättyisin iloisesti jos se mies noin minulle tekisi.

Äänestä

Ois saattanut jengi tsiigaa. 😂

ap

Äänestä

Varmaan huutasin kuin syötävä paniikissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tehdä sulle se takaa hyökkäys kädet silmiensi eteen ja Arvaa kuka?
Olisitkohan suuttunut?😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu