Ei natseja Helsinkiin.

Anonyymi-ap

Onkohan tänä vuonna jo mielenilmaus ilmoitus tehty ja maksaako Kone viulut?

18

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei Stallareita helsinkiin!

    • Anonyymi

      Ei natseja Helsinkiin.Ei natseja Suomeen.Joku kerho olisi näille natsukoille kiva.Voisi piirtää,kirjoittaa ja tanssia.Voisivat oppia sanoittamaan kiukkunsa ja ymmärtämään miksi tuntuu niin pahalta.Ehkä jopa löytyisi kiva työllisyyskurssi tai kuntouttavaa työtoimintaa.Otetaan koppi näistä synkistä marssijoista.Elämä voittaa.

      • Anonyymi

        Kukahan se kiukuttelee koko ajan olisikohan tämä äärivasemmisto kun joutuu putkaan jatkuvasti. Kyllähän nämä työpajat on täynnä näitä anarkisteja ym. viherpiipertäjiä, ei sinne muita mahu.


    • Anonyymi

      Ei missään nimessä natseja helsinkiin! Osallistukaamme sen sijaan 612 soihtukulkueeseen yhtenä rintamana yhteisen isänmaan kunniaksi. On vaikuttava näky, kun marssitaan isänmaamme kunniaksi harmonisen rauhallisesti. Älkäämme välittäkö, vaikka soihtukulkuetta yritetään häiritä ja huudellaan hävyttömyyksiä. Kunnia isänmaalle!

    • Anonyymi

      Onkos tämä ei natZeja Stadiin mielenosoitus se äärivasemmistolaisten mellakka jossa rikotaan ikkunoita ja heilutetaan punaisia sirppi ja vasara lippuja? Niin huudetaan juutalaisvastaisia iskulauseita?

    • Anonyymi

      ei vassareita Suomeen, Arhinmäki vois juopotellessaan mennä maalaamaan gaffiteja vaikka Venäjälle.

      • Anonyymi

        Tuleeko maalausliike P. Arhinmäki maalaamaan pylväitä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuleeko maalausliike P. Arhinmäki maalaamaan pylväitä?

        VARMAAN vasemmiston riidanhaastajat tulevat mellakoimaan, kuten ennenkin. Sitten saa syyttää isänmaallisia 612 soihtukulkuetta, kun käydään päälle sylkemään. Kommunistien aateperilliset mm. Arhinmäki on katkerana mukana.


      • Anonyymi

        V*tun pellet. Te vaan varmistatte että tästä kulttuurista tulee loppu. Nuolkaa nyt sekoomusperseitä vielä, pääsitte oikein hallitukseen. Miten isänmaalliset ihrat voi?


    • Anonyymi

      Suomessa kun ei ole enää sosialistejakaan, mutta poliisivoimat ovat nykäisin täynnä vihreitä-ponnarineitejä!

      • Anonyymi

        Vedä lisää viinaa, ajattelu on edelleen kielletty persuilta.


    • Anonyymi

      No joo, perusnatsit nyt vie kansan ja lapsensa sotaan. Mitä sitten? Mikä sopisi paremmin teille haudoillatanssijoille?

    • Anonyymi

      No, Kansa kasvattaa perusnatseja, ja perusnatsit syötetään sodalle. Sopii hyvin teille, ääliöt? Siihen teidät on tehty, ja sen te saatte.

    • Anonyymi

      Päätä pensaaseen ja ruikuttamaan, kun maailma on liian vaikea ja elintaso (VIELÄ) vakaa. Persukansa. Munattomat aivottomat luuserit.

    • Anonyymi

      TÄMÄ VIIKKO ON PYHITETTY SOSIAALIKOMMUNISTIEN NATSI HUUDOLLE.

    • Anonyymi

      ei loisivia vassareita maailmaan..

    • Anonyymi

      "Helsinki ilman natseja"- porukka päätti, ettei laki koske heitä. Osana typeryyttä tietysti kaikenlainen viranomaisen väkivaltainen vastustaminen ja jopa yritys anastaa poliisilta ase.
      50-60 vuotta sitten vauhdissa olivat taistolaiskommunistit kulttuuriväkineen. He ovat "ilman natseja"- porukan isovanhempia. Silloin ennen palvonnan ja ihailun kohteena olivat Stalin ja Breznev . Nykypolven suuri innoittaja on Vladimir Putin.
      Putinin väki on huomioinut "ilman natseja"- väen toiminnan ja ylistää sitä. Saavutus tietysti sekin, jos typeryys saavutuksiin luetaan. Kunniaa ja arvonantoa saa ainakin siellä idän ihmeellisessä, rauhan ja sovun paratiisissa.
      Näille "ilman natseja"- lapsukaisille tiedoksi sen verran, että todellinen tämän päivän fasisti ja natsi on Putin, joka on ottanut elämäntehtäväkseen kaikkien eri mieltä olevien nujertamisen. Heistä pahin pikkumiehen pelon kohde on natsiksi ja fasistiksi julistamansa Ukrainan juutalaispresidentti Zelesnyi.

    • Anonyymi

      Natsit lähti helsingistä jo 40-luvulla, mutta eihän kierosilmä kommunisti sitä ymmärrä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      150
      2019
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      320
      1214
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      83
      1019
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      898
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      839
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      52
      819
    7. 71
      764
    8. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      18
      756
    9. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      711
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      56
      709
    Aihe