Mitä siitäkin tulisi, jos natsit eivät saisi ideologiaansa toteuttaa?
Oikeassa on, ei natsien sananvapautta toinna rajoittaa
17
230
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä tulisi muun muassa keskitysleirejä muille kuin rasisteille.
Rasistit olisivat siellä vartijoina ja kaasuttamassa meitä.- Anonyymi
Voi täri täri. Marssi sinä tappi perseessä sateenkaarilipun alla äläkä ala muille huuteleen - saa nekin marssia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi täri täri. Marssi sinä tappi perseessä sateenkaarilipun alla äläkä ala muille huuteleen - saa nekin marssia.
Ei Suomessa, kiitos. Menkööt johokin henkiseen isänmaahansa vaikka Putinlandiaan
marssimaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei Suomessa, kiitos. Menkööt johokin henkiseen isänmaahansa vaikka Putinlandiaan
marssimaan.Ai, nytkö vain tunkkaiset hengenheimolaisesi kuuluu Suomeen?
Ei kiitos...
- Anonyymi
Ei kukaan täsyipäinen kannata kuuden miljoonan ihmisen
kuoliaaksi kaasuttamisen aatetta. Se on varma.- Anonyymi
Siinä sinä rotuopin julistaja sinimustien fanittaja antipersu ap olet enemmän kuin oikeassa.
- Anonyymi
no niin persupakkomielteinen persuista pihalle potkittu rotuopin julistaja 🟣⚫🤡, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.
- Anonyymi
Punikit tapansa mukaan sananvapautta vastaan.
Punikit on mielipidenatseja, määräilemässä mitä muut saa ajatella.- Anonyymi
Totta kai muut saa ajatella, kunhan vaan eivät ajattele ääneen, eivätkä yritä toteuttaa mitään sairaassa päässään hautomiaan ajatuksia.
- Anonyymi
sanoo tyyppi joka poistaa kaikiltas24 palstoilta muiden viestit joissa esitetyt mielipiteet ei miellytä tai saat niissä jauhot suuhusi kykenemättä vasta-argumentoimaan
- Anonyymi
Minusta on hienoa että persut tulivat ulos kaapista ja tunnustat olevansa natseja. Nyt tämä ei jää kenellekkään epäselväksi.
- Anonyymi
Jos niin on päässyt käymään miksi sinä persuista pihalle potkittu rotuoppia julistava rasisti sitten vainoat ja maalitat persuja joiden kerrot olevan samaa jengiä teidän sinimustien kanssa???
Persut ovat "marssineet" oikeastaan madellet kuin lehmälauma, natsilippujen perässä, ymmärtämättä sitä mitä Halla-aho ja muut demokratiaa vihaavat äärioikeistolaiset todella haluavat.
"Suomi olisi vapaampi osana Venäjää kuin EU:N jäsenenä."
"Vanhassa Neuvostoliitossa oli 50 kertaa suurempi sananvapaus kuin EU:ssa". Nämä persutotuudet julistivat mm. mepit Teuvo Hakkarainen ja Laura Huhtasaari sen jälkeen kun Hullu-jussi Latva-laho siirsi meppinsä venäjämieliseen ID ryhmää EU:ssa!- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos niin on päässyt käymään miksi sinä persuista pihalle potkittu rotuoppia julistava rasisti sitten vainoat ja maalitat persuja joiden kerrot olevan samaa jengiä teidän sinimustien kanssa???
Nyt kyllä sekoitat minut johonkin toiseen henkilöön. Ja tuossahan minä kehuin persuja, joten ei tuo kyllä ole mitään vainoamista.
- Anonyymi
TÄMÄ VIIKKO PYHITETÄÄN SOSIALISTIKOMMUNISTIEN NATSI HUUDOLLE.
- Anonyymi
Osmium76 kirjoitti:
Mitä muuta kirkkoihin paskantavilleryssänkiimaisille persuille kuuluu?
Ihan turhaan sinä yhden äänen ihme ropeli koko ajan nikkejäsi vaihtelet kun jokainen niistä toistaa samat persuvainomantrat pakkomielteisesti.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site876061Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1002615SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479