Mitä siitäkin tulisi, jos natsit eivät saisi ideologiaansa toteuttaa?
Oikeassa on, ei natsien sananvapautta toinna rajoittaa
17
233
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä tulisi muun muassa keskitysleirejä muille kuin rasisteille.
Rasistit olisivat siellä vartijoina ja kaasuttamassa meitä.- Anonyymi
Voi täri täri. Marssi sinä tappi perseessä sateenkaarilipun alla äläkä ala muille huuteleen - saa nekin marssia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi täri täri. Marssi sinä tappi perseessä sateenkaarilipun alla äläkä ala muille huuteleen - saa nekin marssia.
Ei Suomessa, kiitos. Menkööt johokin henkiseen isänmaahansa vaikka Putinlandiaan
marssimaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei Suomessa, kiitos. Menkööt johokin henkiseen isänmaahansa vaikka Putinlandiaan
marssimaan.Ai, nytkö vain tunkkaiset hengenheimolaisesi kuuluu Suomeen?
Ei kiitos...
- Anonyymi
Ei kukaan täsyipäinen kannata kuuden miljoonan ihmisen
kuoliaaksi kaasuttamisen aatetta. Se on varma.- Anonyymi
Siinä sinä rotuopin julistaja sinimustien fanittaja antipersu ap olet enemmän kuin oikeassa.
- Anonyymi
no niin persupakkomielteinen persuista pihalle potkittu rotuopin julistaja 🟣⚫🤡, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.
- Anonyymi
Punikit tapansa mukaan sananvapautta vastaan.
Punikit on mielipidenatseja, määräilemässä mitä muut saa ajatella.- Anonyymi
Totta kai muut saa ajatella, kunhan vaan eivät ajattele ääneen, eivätkä yritä toteuttaa mitään sairaassa päässään hautomiaan ajatuksia.
- Anonyymi
sanoo tyyppi joka poistaa kaikiltas24 palstoilta muiden viestit joissa esitetyt mielipiteet ei miellytä tai saat niissä jauhot suuhusi kykenemättä vasta-argumentoimaan
- Anonyymi
Minusta on hienoa että persut tulivat ulos kaapista ja tunnustat olevansa natseja. Nyt tämä ei jää kenellekkään epäselväksi.
- Anonyymi
Jos niin on päässyt käymään miksi sinä persuista pihalle potkittu rotuoppia julistava rasisti sitten vainoat ja maalitat persuja joiden kerrot olevan samaa jengiä teidän sinimustien kanssa???
Persut ovat "marssineet" oikeastaan madellet kuin lehmälauma, natsilippujen perässä, ymmärtämättä sitä mitä Halla-aho ja muut demokratiaa vihaavat äärioikeistolaiset todella haluavat.
"Suomi olisi vapaampi osana Venäjää kuin EU:N jäsenenä."
"Vanhassa Neuvostoliitossa oli 50 kertaa suurempi sananvapaus kuin EU:ssa". Nämä persutotuudet julistivat mm. mepit Teuvo Hakkarainen ja Laura Huhtasaari sen jälkeen kun Hullu-jussi Latva-laho siirsi meppinsä venäjämieliseen ID ryhmää EU:ssa!- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos niin on päässyt käymään miksi sinä persuista pihalle potkittu rotuoppia julistava rasisti sitten vainoat ja maalitat persuja joiden kerrot olevan samaa jengiä teidän sinimustien kanssa???
Nyt kyllä sekoitat minut johonkin toiseen henkilöön. Ja tuossahan minä kehuin persuja, joten ei tuo kyllä ole mitään vainoamista.
- Anonyymi
TÄMÄ VIIKKO PYHITETÄÄN SOSIALISTIKOMMUNISTIEN NATSI HUUDOLLE.
- Anonyymi
Osmium76 kirjoitti:
Mitä muuta kirkkoihin paskantavilleryssänkiimaisille persuille kuuluu?
Ihan turhaan sinä yhden äänen ihme ropeli koko ajan nikkejäsi vaihtelet kun jokainen niistä toistaa samat persuvainomantrat pakkomielteisesti.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1674950Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621565- 121529
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211421Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91163Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.951037Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit42977Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249298925- 153827
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747