Miksi sä mies

Aina hymyilet ja naurat kun katsot minua? Olenko mielestäsi jotenkin huvittava?

Miehelle
13471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Koska olen ihastunut sinuun. 😍🤩🥹

Äänestä
  • No voe etkai minuun

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No voe etkai minuun

    Menin retkuun.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Menin retkuun.

    Niin menin minäkin, ollaan siis samassa veneessä
    /ap

    Äänestä

Tykkään susta♥️

Äänestä
  • Hih hih

    Äänestä

Pikoos ai lavjuu.

Äänestä
  • Aaaaw peipi -sivusta

    Äänestä

  • Etkös niin sanonu yks päivä

    Äänestä

Et ole huvittava

Äänestä

Tänään?

Äänestä
  • Tänään ja aina
    /ap

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aina hymyilet ja naurat kun katsot minua? Olenko mielestäsi jotenkin huvittava?

Miehelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu