Että pelkäätte jonkun rändömin kirjoituksen liittyvän itseenne? Siis että asia käy mielessä, mutta kuitenkin osaatte järkeillä, että tuskinpa liittyy juuri itseen?
Onko muilla silleen
Anonyymi-ap
7355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Välillä joo mietin että onko hän joku vajakki kiusaaja tai hänen kaverinsa.
En pelkää yhdenkään viestin täällä liittyvän minuun. Palsta-asiat käydään palstalla ja irl-asiat irl.
Kyllä osaan järkeillä, olen hyvin järkevä😆
Ei kiinnosta liittyykö joku kirjoitus. Puhun kaikki asiani livenä.
Ei oo sattumaa kun asunnossani tulee putkista paineeisku että siinä samalla tänne ilmestyy p*ska aiheisia juttuja.Puoltoista vuotta jo.Eilen oli huvittava päivä sillä testasin koko päivän tätä.
Vähän väliä tuli ne tekstit sitte.
Yleensä en käytä vettä juurikaan joten on aina helppo testailla.
Joillain ei mitään muuta elämää tunnu olevankaan kuin loukkaantua teatraalisesti näistä joutavista joikauksista ja syytellä siitä asiaan osattomia. Sellaiset ihmiset on itse varmaan päästäneet kaiken näköösiä sammakoita suusta suhteessa kokemaansa kohteeseen
En pelkää. Aika harvoin törmään teksteihin, jotka puhuttelevat minua, mutta tiedostan sellaisen asian, että Suomessakin on hyvin paljon muitakin ihmisiä, jotka ovat kokeneet samanlaisia asioita kun itsekin olen kokenut.