Sisäinen tarkastus Biosairilasta valmistui: Mistään ei löydy dokumentoitua tietoa, miksi Bio-GTS tuli Biosairilan omistajaksi ja laitetoimittajaksi...............
Kait joku jotakin jotenkin vois muistaa??
Kait joku jotakin jotenkin vois muistaa??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Eipä ole se eräs kommentoija,vielä tullut kommentoimaan, joka edellisessä RTV-talo/ satama- keskustelussa, haukkui kaikki Marina Pursialaa koskevat kommentit. "älyvapaiksi" ja "harhaisiksi."
kyseinen henkilö näköjään triggeröityy heti, kun isketään päätöksentekoon
/päättäjiin. Kaikki kommentit, jotka eivät miellytä häntä, ovat "harhaisia"
ja kirjoittaja on hänen mielestään "älyvapaa trolli."
Jokaisella, valitettavasti myös hänellä on oikeus omaan mielipiteesen ja sen julkituomiseen.
Tämä kyseinen henkilö käytti
Sana pari ”julkista tietoa” eräässä
toisessa keskustelussa. Tietenkin voi
olla vaan yhteen sattuma, siinä
toisessa keskustelussa oli pakko
kirjoittaa omalla nimellä ja muutenkin
tuntui jotenkin tyly muita keskustelijoita
kohtaan.
Mikkeli.fi palautekanava löytyy sieltä.
Mikkelissä ei ole korruptiota eikä hyväveli-toimintaa. Sen on kaupungin oma valiokunta tutkinut ja todennut. Kaiķki esim. Jäteveden puhdistamoon liitetyt väitteet ovat ihan puppua.
Kyllä voi!
Se katkeruudesta seonnut vassareiden sisälle soluttautunut eläkeläinen!
Sen ajankauden päätös, kun hän ja kaverinsa ovat olleet asioita pilaamassa. Joten https://keskustelu.suomi24.fi/t/18726808/jhl-nousee-viela kysymään asiaa.
Keskustajan aloittajan kysymykseen on vastattu, kuka asian voisi muistaa. Ei kun selvittämään ja kyselemään asianosaiselta. Trollaa täällä katkeruutensa vuoksi, nyt kerrankin voi olla hyödyski.
Missä viipyy vassari vastaamaan kysymykseen?
Nyt vassari lopettaa sen muualla trollaamisen ja tulee vastaaman aloituksen kysymykseen!
Sinä lahtarilapualainen tulet vielä vastaamaan teoistasi. Tuo myyräksi syyttely, koska on eri mieltä siitä että eräs huonosti koulutettu henkilö on pilannut itsekkäällä toiminnallaan jhln ja sdpn kertoo halveksunnastasi demokratiaa kohtaan. Joudut vielä tavalla tai toisella vastaamaan sanoistasi
Amishan pilasi S:n uran ja puukotti omaa puoluettaan selkään veljeilemällä kokoomuksen kanssa. Tämä henkilö on myös tuomittu PAHOINPITELYSTÄ. Mutta tottakai se teille riistäjille on hieno asia kun työnväenliikkeestä on tehty mikkelissä täysi rampa ankka
Joo. Olet seonnut katkeruudesta! Et tajua lopettaa! Otan vassareihin yhteyttä sinun sanomisista kuinka haluat tuhota Mikkelin jokaisen yrittäjän! Eli käytännössä kaupungin! Ja teet tämän VASEMMISTOLIITON NIMISSÄ!
Tässä näkee muka sivistyneen vasemmistolaisen eläkeläisen asiallisuuden. Vaikka väittää itseään maisteriksi, käytös on kuin palvelutalon asukkailla joilla jopa peruskoulu on suoritettu mukeutettuna.
Koulutus ei kerro yhtään mitään ihmisestä ja maisteriksi pääsee myös keskimääräistä alhaisemmalla älykkyydellä.
Kaikki on SINUN sanomaasi! Kuinka olet myyrä jne. VASTAA KYSYMYKSEEN KUN OLET OLLUT SUHAROIMASSA KYSEESSÄ OLEVASSA ASIASSA!
Miten minä voin olla myyrä jos joku ihan toinen veljeili Kokoomuksen kanssa ja vein SDP:ltä kaupunginhallituksen puheenjohtajan paikan?
Minulla on oikeus vastustaa riistäjiä! Oletko kuullut sanan sananvapaus? Ja olenko puhunut kailista yrittäjistä? Ettei vaan olisi ollut niistä jotka olivat mukana S:n uran tuhoamisessa.
Mikä sinä olet määräämään minua lopettamaan??? Lähetä ihan muille tahoille viesti että kirjoittelu loppuu kun tulee virallinen eropyyntö!
Yrittäjät eivät kuule pyörirä Suomea vaan valtio! Emme elä Amerikassa
Minähän sanoin että sinun henkilöllisyytesi tulee kyllä selviämämään... Katsotaan sitten että kuka käskee lopettamaan ja mitä
Myyrä on joku ihan muu joka vei SDP:ltä kunnanvaltuuston puheenjohtajan paikan ja veljeili Kokoomuksen kanssa. Tästä kieroilusta tullaan kirjoittamaan kirja työnimellä "Mikkelin likaiset pelit". Kaikki siinä olevat väitteet on todistettavissa sillä kuten itsekin tiedät, eräät henkilöt sanoivat keväällä 2022 että useampi henkilö alkoi kaivella asioita ;)
Tässä näkee muka sivistyneen vasemmistolaisen eläkeläisen asiallisuuden. Vaikka väittää itseään maisteriksi, käytös on kuin palvelutalon asukkailla joilla jopa peruskoulu on suoritettu mukeutettuna.
Koulutus ei kerro yhtään mitään ihmisestä ja maisteriksi pääsee myös keskimääräistä alhaisemmalla älykkyydellä.
Itke itke. Taisit juuri itse pilata idolisi uran lopullisesti.
Itse raportin etusivu on jo vitsi " Sisäisen tarkastuksen raportti ..... LUOTTAMUKSELLINEN"
Turhat tiedot poistettu, isolla kirjoitettu se vitsi.
Maalaiskunnan lahja mikkelille on sorkkimassa joka paikassa, niin vituiksi menee
seurasiko tästä ikinä mitään
Ei täällä hyvä veli ja sisko verkostoissa mitään seuraa. Munataan ja munataan.
Mikkeli on Kikkeli?