Gmlrs "himars"-ohjukset, ehkä vähän erilaisena.
Nykyisten himars-rekkojen kanssa yhteensopivat taktiset ohjukset. Ehkä kantamaa vaihdettu pommin kokoon tai päinvastoin. Ohjaus ehkä maassa olevien lähettimien avulla gps:n sijasta tai ohella. Navigaatio-signaalin lähettimet voi olla myös lennokeissa joissa ehkä on harava-antennit suuntausta varten. Samat lähettimet voi tehdä paljon muutakin.
Osaan ohjuksista laskuvarjo-kamera joka kuvaa osuman ja lähettää kuvat radiolla. Kuva ennen ja jälkeen.
Euroopan tehtävä omat himars-ohjukset
Anonyymi-ap
0
196
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653326- 1432350
- 921878
- 1711599
- 881478
- 651436
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?751421- 711216
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771140Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351098