Pekka aittakummun loikkaus persuihin

Minusta tuo oli katala teko ja väärin. Juudas on juudas.
8197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hänelle oli tärkeämpää kristinusko ja oikeamielisyys. Mikä sinulle? Maistuuko petos? Keskusta petti Suomen.

Äänestä
  • - PerusSuomalaisin Siirtymiseen on Syy - Koska Keskustaa Ei Enää Ole ;

    On Vain LaitaVasemmiston -RÄKYTTÄVÄ Rakki-Koira VasemmistoKEPU ry.

    Äänestä

Pekka petti, se on fakta. En arvosta yhtään. Ja kuulemma tuo pekka on siinä seiskalehdessäkin. . .

Äänestä

Pekka vehtaa sen jennan kanssa... 7.

Äänestä

Keskustalaiset keksivät ja leivittävät juoruja kostoksi, kun Pekka siirtyi perussuomalaisiin. Linnan juhlissa olivat sekä Jenna että Pekka puolisoidensa kanssa.

Äänestä
  • Höpöpuhetta. Pekan loikkasi, kun Jennaan ihastui. Nyt on helpompi olla yhdessä. Ei savua ilman tulta...

    Äänestä

Pekka on perseestä. Keskustapuolueessa pysyessä olisi ollut taivaspaikka aivan varma.

Äänestä

Aivan sama ihminen se Pekka on nyt kuin ennenkin vaikka puoluetta vaihtoi. Voi hyvänen aika mitä piipitystä..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minusta tuo oli katala teko ja väärin. Juudas on juudas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu