Rakas P mies

Anonyymi-ap

Ei kukaan enää kiinnosta. Vain sinä. Olisin sinun heti jos vain pyytäisit...yhdessä hamaan loppuun asti.

Yli vuosi kun kuullut sinusta. Rakkaus ja kaipuu yhä.

Rakastan. T: Se unohdettu Mn

10

522

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuhosit parisuhteemme sillon. Traumatisoiduin siitä mitä teit ja siitä miten hän minua kohteli. Nyt toivon, että löydät hänet. Ansaitsette toisenne. Pääset saappaisiini, mutta varoitan, hän tulee pettämään myös sinua useiden kanssa. Olet silmissäni alhaisinta sakkaa.

      • Anonyymi

        Nyt olet kyllä erehtynyt henkilöstä. Minä en tuhonnut kenenkään parisuhdetta.


    • Anonyymi

      Haluaisit olla M- nainen ilmeisesti.

      • Anonyymi

        Minä olen Mn


    • Anonyymi

      En ole tavannut ketään P miestä missään tilanteessa. Olisiko ihminen, joka tahallaan sekottaa kirjaimia jos ei vieläkin rikollisempaa tehnyt.

      • Anonyymi

        Kyllä tämä oli ihan oikeasti P- kirjaimella alkavalle miehelle.


    • Anonyymi

      Mistäpäin sun p mies on??

      • Anonyymi

        Turun suunnalla


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Turun suunnalla

        Oon joskus pahalla päällä just herätessä

        Herkkä hetki

        Jos oikein paljon aattelee

        Joutuu käyttää päätään

        Se väsyttää


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oon joskus pahalla päällä just herätessä

        Herkkä hetki

        Jos oikein paljon aattelee

        Joutuu käyttää päätään

        Se väsyttää

        Minä tiedän sen mutta eikö olisi ihanaa kun voisit heittää sen ajattelun hetkeksi syrjään ja painaa pääsi taas rinnoilleni, suudella, silittää hiuksia ja ihoa, kuunnella musiikkia yhdessä ja sateen ropinaa auton kattoon, matkata käsikädessä Suomen kesässä kuten teimme...vietimme upeita hetkiä yhdessä. Minä ikävöin niin etten tiedä aina miten päin olisin. Rakastan sinua ja haluan meidät takaisin. Rakkaudella Mn (se tumma)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      125
      5577
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      44
      5322
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4437
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3998
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3424
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      92
      3334
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3281
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe