Ongelmana löysä vatsa

Anonyymi-ap

Ongelmanani on löysä vatsa. Kolmena peräkkäisenä yönä olen nyt ulostanut alleni. Jatkuva petivaatteiden ja sängyn peseminen alkoi jo tympäisemään niin että kävin eilen ostamassa muovilakanat ja miesvaipat. Ja olihan ne ripulit tulleet yöllä jälleen kerran housuihini. Heräsin kesken unieni kun tunsin kuinka vetelää lämmintä ripulia oikein pursusi perceestä vaippoihin. Vaihdoin vaipat ja huljuttelin perceeni puhtaaksi suihkulla. Mikähän tähän perceeseen oikein auttaisi? Neuvoja?

5

466

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ootko kokeillut maitohappobakteereja? Mulla on nyt testissä gefilus ja semmonen happopilleri jossa on 30 miljardia bakteeria eri kantoja.

      Vuosia ruokavalio koostui pelkästään kurakaljasta ja pakastepitsasta, niin siinä meni suoli ja peräreikä aivan pilalle. Mulla ei ongelmana ole ripuli, mutta peräreikä soi jatkuvasta. Siis oikeasti jatkuvasta ja ihan itsestäkin ällötävä lemu seuraa kaikkialle minne meen. Ei oo siihen maitohapot auttanut mutta ehkä ripuliin auttaa.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Juoppohulluus antaa vaiherikkaan loppusuoran maaliin asti!!


    • Anonyymi

      Normaali ihminen kyllä herää kun sonta on tulossa, ja menee pöntölle eikä sotke sänkyä ja housuja.

      Ongelmasi on muualla kuin peräsilmässä.

    • Anonyymi

      Minulle on määrätty kymmenkunta eri lääkettä päivittäin otettavaksi. Joskus silmistä näkyy peilikuvassa, että silmät punertaat.
      Ei mitään erikoisen vahvoja lääkkeitä.

      Pitävät ulostuspuolen sentään papana-asteella, urospuolisella kylläkin "öljyttynä". Kun liukkaasti lähtee vessaan, ehtii juuri ja juuri.
      Virtsa-asialla muovimuki on oltava heti alla, ettei matolle ruiski.
      Ikäänkun automatisoitunut järjestelmä päällä.

      Soihdut voi sammuu, mutta sisäkalustossa ei ol varaa aikailuun.
      Qui muilla ikälopuill?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      91
      2561
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      88
      1496
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1485
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      953
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      16
      930
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      112
      841
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      39
      838
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      793
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      726
    Aihe