Sanna Marinin tissit

7239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mutta persutrolli, mites tää paskanheitto liittyy palstan aiheeseen?

Äänestä

Nyljetty orava.

Äänestä

Hänen isän täytyy olla sahuri, kun tytär on niin lauta.

Äänestä
  • Isä pultsari ja 2 lesboäitiä.

    Äänestä

Arhinmäen taitettu indeksi- velkaa ei tarvitse maksa takaisin.

Äänestä
  • Vieläkö maalausliike P. Arhinmäki toimii?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vieläkö maalausliike P. Arhinmäki toimii?

    Mihimpä tapansa panee. Juuri itsenäisyys iltanakin kehoitti komukoita häiritseen muita esiintyjiä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sannaa täällä kehutaan, kehutaan lisää.
https://img.ilcdn.fi/c3TN6xl6_RFdWTkOYrEp_5YBbkQ=/full-fit-in/920x0/img-s3.ilcdn.fi/ac5352ba3b70b3592d24dd5c7f20b9248f280a641606069fb1502ca4d3eacffe.jpg

Arhinmäki oli taiteillut aitaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu