letkeä juhannus

..voi hyvä ihme mikä juhannus.. vedin kalsarini pään yli, syötin oravia vaahtokarkeilla..poltin jotain jota luulin sikaariksi..

läppä lensi ja huumori kukoisti.. mites teidän juhannus? kuka tippui veneestä? kuka joi överit? kuka oli kenenkä kanssa?

nyt alkaa raitis kausi.. pervokki teljetään perunakellariin...

4

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • quistis

      ja kiva tavata!!!! Ootkos ennen tavannu puutteessa olevaa naista...No nyt ...Heh..Tuol joku teki sellasen diagnoosin mulle:o)) Tervetuloa vain takas:o)))))

      • ..oon tavannut ennenkin.. pervokkikin oon puutteessa ja jälleen kerran mietin vanhojen juttujen uudelleen lämmittelyä.. kuka voisi rakastaa pervokkia joka vetää kalsarinsa pään yli?


      • quistis
        pervokki kirjoitti:

        ..oon tavannut ennenkin.. pervokkikin oon puutteessa ja jälleen kerran mietin vanhojen juttujen uudelleen lämmittelyä.. kuka voisi rakastaa pervokkia joka vetää kalsarinsa pään yli?

        ...Joku,joka tekee sitä ihan samaa:o))))


      • quistis kirjoitti:

        ...Joku,joka tekee sitä ihan samaa:o))))

        .. vedänkö kalsarini pään yli julkisesti niin joku samankaltainen naispuolinen olento ehkä lämpenisi pervokille..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      241
      2064
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      188
      1627
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      46
      1272
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      982
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      40
      789
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      780
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      761
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      750
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      24
      735
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      637
    Aihe