Oletteko huomanneet esim netissä että miehillä saattaa olla kaunis peppu jonka muodot ovat kuin naisella. Äsken löysin videon jossa kuvailemani mies, luulen että kukaan ei olisi toista mieltä kanssani. Eipä ne erot ole isot miehen ja naisen välillä että sikäli normaali ilmiö muodon samankaltaisuus.
Kaunis peppu
Anonyymi-ap
2
334
Vastaukset
- Anonyymi
Taitaa olla kyse katsojasta, mikä on kaunis ja mikä ei. Sopusuhtaisuus on aina kaunista, vaikka missä asiassa. Luontokin voi olla rumaa, vaikka se olisi täysin luonnontilassa.
- Anonyymi
Samaa paskaa niittenkin kannikoitten välistä työntää
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301916
- 1211385
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401160Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni601083Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2831063- 491059
- 1381045
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet94897Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58829Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77826