Olen 61-vuotias naisen kanssa liitossa oleva aktiivinen mies, jota kiinnostaa seksi molempien sukupuolten kanssa. Kokemuksia on kertynyt tähän ikään melkoisesti, nuorempana lähinnä naisista ja nyt parisuhteen vakiinnuttua silloin tällöin useammin myös miesten kanssa. Olen huomannut, että siistin kumppanin kanssa touhuaminen on mukavampaa ja siksi sitä siisteydestä olen pitänyt huolta itsekin.
Minua eivät niinkään kiinnostaa nämä pornovideoilla esiintyvät täysin karvattomiksi ajellut naiset ja miehet, vaikka jälkimmäisiä eli täysin posliineja on sattunut silloin tällöin kohdalle. Tietty miehekkyys on minulle sopivampaa.
Minulla on mustaa karvoitusta rinnassa, vatsassa, käsivarsissa ja reisissä. Kaiken ajelu olisi ajanhukkaa, mutta kyrvän ja takapuolen seutuvilla maisema saa näyttää toiselta. Teen näitä toimia 1-2 kertaa kuukaudessa. Viimeksi tämä oli ohjelmassa tänä aamuna.
Otin lämpimän suihkun, kuivasin itseni ja levitin ison kylpypyyhkeen olohuoneen matolle. Avasin läppäriltä mature-sivuston, jossa biseksuaalit miehet ja naiset ovat kiimaisissa orgioissa. Nämä ovat tosi kiihottavia clippejä minulle.
Kun kalu oli noussut pystyyn, levitin mentolituoksuista parranajogeeliä mulkun varteen, kiveksiin, nivustaipeeseen niiden takana sekä peräreiän ympärille. Pidin toisella kädellä seisovaa kyrpääni ja aloin hitaasti ajella karvoja herkälle iholle tarkoitetulla partahöylällä. Mentoli kuumotti mukavasti kyrvällä ja kiveksissä. Pyyhin partahöylää paperiin ja kävin koko alueen huolellisesti läpi. Lopuksi kävin huuhtelemassa paikat lämpimällä suihkulla, jonka annoin huuhtoa myös anuksen. Kuivaus pyyhkeellä. Viimeistelin saksilla kyrvän juuren yläpuoliset karvat lyhyemmiksi.
Peilissä näkyy nyt juuresta lähtien aikuisen miehen paljaspäisenä seisova kyrpä, jonka varsi ja kivekset ovat siististi karvattomat. Kun käyn selälleni, häiritseviä karvoja ei ole pussien takanakaan, vaikka reidet ovatkin miehekkään karvaiset.
Vaimosta (jolla on lyhyt karvoitus punakarvaisessa vitussaan), siistiminen on hyvä juttu. Ja kovin tämä kiinnostaa niitä miehiä, jotka haluavat aikuisten välisestä seksiä. Siistiä kyrpää on hyvä imeä ja runkata ja jos puhtaaseen karvattomaan perseeseen saa joskus dildoa tai haluaa jopa oikeaa kalua, työmaa on tässä valmiina.
Pari kertaa olen ulkoilureittien ja uimahallien saunoissa saanut hyväksyviä kommentteja toisilta miehiltä siisteydestäni. Kun sellaista kuulee, tietää että toinen tekisi mielellään tuttavuutta. Sitten vaan hyväilemään, runkkaamaan ja imemään. Myös chat-sessioissa olen huomannut, että ei-posliini siisti kyrpäni miellyttää toisia runkkaavia miehiä.
Suosittelen
Paikat siistiksi
Anonyymi-ap
3
365
Vastaukset
- Anonyymi
Olen täysin samaa mieltä kanssasi. Itse toimin samoin. M62v
- Anonyymi
Vain unelmissas onneton eunukki
- Anonyymi
Koitahan spede rajoittaa nyt menee yli hilseen buaahaa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark894695Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2044615"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1113081Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382278Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332177- 892153
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi391958