Luuletko olevasi mustissa vaatteissasi muita ihmisiä helpommin huomattavissa vai kuvitteletko, että joku sädekehä loistaa pääsi päällä? Laittakaa nyt saatana ne heijastimet ja koirille myös!!!!!!
Miksi olet niin tyhmä, ettet käytä heijastinta?
Anonyymi-ap
3
191
Vastaukset
- Anonyymi
Liian asiallinen
- Anonyymi
Ymmärtämättömyydestä ja/tai viitseliäisyyden puutteesta se kai johtuu, jos ei kehdata heijastinta päälle laittaa. Muuta selitystä on vaikea keksiä.
- Anonyymi
Eikös ne valot ole sitä varten, että huomattaisiin mitä edessä on. Jos kuvittelee tien olevan aina vapaa, niin varmasti ei huomaa mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413123- 823094
- 2062579
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362235- 311569
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411426Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231423- 101284
- 131279
- 221251