Vaaditaanko jäseneksi pyrkivältä jonkinlaista kalustoa tai pätevyysnäyttöä? Onko Juuan ojanpohjan autoilijoilla jäsenmaksua?
Juuan OA:n jäseneksi?
Anonyymi-ap
9
244
Vastaukset
- Anonyymi
Onkohan Juuan OA:lla hinuria?
- Anonyymi
ei mutta lieksan jamalissa on.
- Anonyymi
Aina löytyy pari takapenkiltä!
- Anonyymi
Kalustoa jalkovälistä.
- Anonyymi
Eilen tehtiin luistotestejä purkupaikalla, sain jäsenyyden. Hinurit työnsivät asiantuntemuksella, olen nyt uusin Juuan OA:n jäsen!
- Anonyymi
Juuan Ojanpohjan Autoilijat järjestävät Tapanina tienviitta pujottelukilpailut.
- Anonyymi
Harjoitukset pidettiin viimeyönä Koulutiellä ja jäljistä päätellen hyvin tuloksin, "äntää poekkiin vaen äjjoo!"
- Anonyymi
Hyvin saatiin nukkua, seuraavalla kerralla lentää naulaulalaudat!
- Anonyymi
Taisi palaa auto Koulutiellä. Oliko penkka-jenkan hurmioissa?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2345463Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233800Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,182304Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2852172Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast481421Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611269Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1311173Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1221040- 34940
- 161817