mitä kuuluisalle huutokauoppakeisarille tänäpäivänä kuuluu?

Anonyymi-ap

Hei!

Moni teista television töllääjistä tietää hei mihin viittaan tällä julkealla julkaisullani. Tosissaan kuin topi kerron, että nyt kirjoitan täydestä huolesta. Olen uutisista bongannut kullanmurusta aki keisarista kuullut juorua, että mies syöpää sairastaa.

"Oli myöhäinen ilta" OJ avaa yle uutiset. Naamani (normaalisti oranssin sävyhtävä) lävähtää täysin siniseksi. Otsikko lukee "huutokauppakeisari akille on todettu syöpä"
Puhelimeni tipahtaa juuri kiillotetulle parketilleni. Päästän tunteiden pyörremyrskyssä kauhean rääkäyksen "Ei, viekää Hedberg, viekää vaikka Parkkali(melko herkku). Mutta EI, älkää nyt AKIA viekö."

Aki on siis nuoresta tytöstä ollut silmäni lemppari, kun katson tätä rakastettavaa miestä, sydämeni sulaa.

LOPETUS

eli jos tiedätte mitä akille kuuluu, kertokaa!

Kuittaan.

7

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hmmm, nyt heitit pahan!! GOOGLAAN

      • mitävittua miksi sua kiinnostaa joku vintage vanhus,


      • Anonyymi
        kepalepaloposti123 kirjoitti:

        mitävittua miksi sua kiinnostaa joku vintage vanhus,

        ketä ei kiinostais friikki aki


    • Anonyymi

      Viettää talvea Espanjassa☀️🤗

    • Anonyymi

      Olipa ilkeä heitto Hedbergin ja Parkkalin suuntaan toivoa heille huonoa. Häpeäisit.

    • Anonyymi

      vuorotellen selvisivät syövästä,seuraavaksi varmaan markku saa syövän ja sitten paskatauti kaikille vuorotellen .niin sitä julkisuutta saa aika tyrkkyjä ovat

      • Anonyymi

        Hei kirjoittaja! En usko että kukaan tälläistä kipulaista lähtisi feikkamaan. Erityisesti näin vielä joulun alla. JA JÄTÄ SE VITUN MARKKU POIS TÄSTÄ.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      4211
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      499
      2334
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      142
      1861
    4. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      76
      1474
    5. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      158
      1456
    6. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      9
      1234
    7. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      106
      737
    8. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      34
      724
    9. Mies miten tämä

      Tilanne ratkaistaan?
      Ikävä
      27
      711
    10. Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?

      Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?
      Ikävä
      25
      681
    Aihe