Hei, kiinnostaisiko sinua sijoittaa kasvavaan ja kehittyvään liiketoimintaan?
Etsimme vakavasti otettavaa, passiivista sijoittajaa autokorjaamoliiketoimintaamme, jolla on vakiintunut brändi, laaja asiakaskunta ja hyvät kasvumahdollisuudet. Olemme tehneet merkittäviä investointeja, ja varastossamme on valmiina kaikki tarvittava toimintamme kehittämiseksi. Nyt tarvitsemme lisärahoitusta suurten suunnitelmiemme toteuttamiseen ja liiketoiminnan seuraavaan kasvuvaiheeseen.
Meillä on vahva visio tulevaisuudesta, ja haluamme kumppanin, joka näkee potentiaalimme ja haluaa olla mukana rakentamassa menestystarinaamme.
Olisiko sinulla vinkkejä, mistä sijoittaja tai sijoittajia voisi löytää? Pankkivaihtoehdot ovat tiedossa, mutta tällä hetkellä etsimme joustavampaa yhteistyötä yksityisen sijoittajan kanssa.
Huomio! Tämä ilmoitus on suunnattu vain vakaville ja asiallisille kiinnostuneille. Pyydämme ystävällisesti, että ilmoitusta ei käytetä arvosteluun tai turhaan kommentointiin. Keskustelemme mielellämme vain todellisista yhteistyömahdollisuuksista.
Jos näet potentiaalin ja olet kiinnostunut tai sinulla on vinkkejä, ota rohkeasti yhteyttä!
Olisiko sinulla vinkkejä, mistä sijoittaja tai sijoittajia voisi löytää?
2
<50
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Tarvitsen rahaa näyttävään konkurssiin muiden rahoilla. Jos kaikki on niin hienoa, niin kasva tulorahoituksella ja lainalla.
- AnonyymiUUSI
>>Huomio! Tämä ilmoitus on suunnattu vain vakaville ja asiallisille kiinnostuneille. Pyydämme ystävällisesti, että ilmoitusta ei käytetä arvosteluun tai turhaan kommentointiin.
Jos näet potentiaalin ja olet kiinnostunut tai sinulla on vinkkejä, ota rohkeasti yhteyttä!>>
Kiitos ihanasta korjausalan kasvuyrityksen viestistänne. Antamanne kuvauksen perusteella korjaamonne on juuri sellainen sijoituskohde, jota olemma jo jonkin aikaa kammanneet esille ja etsineet.
Sijoituspäällikkömme ottavat yhteyttä antamaanne sähköpostiin pikapuoliin. Ehdimme varmasti neuvotella nokakkain asiasta vielä ennen vuodenvaihdetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.
Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.34787091 Eurolla 35 euroa, 1.5x minimikerroin, 0x kierrätys ja minimitalletus vain 5e!
Noniin nyt pamahti sitten VB:ltä älyttömän kova tarjous ensitallettajille. Euron panoksella 35 euroa jos kokkishown voit12561Viiimeinen viesti
Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill692338- 1791945
epäonnen perjantain rikos yritys
onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä161532Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"
Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie91381- 1121337
Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa
- Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 181791307RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.
Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j601300Kirjoitin sinulle koska
tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j421217