Juominen on taas karannut käsistä. Kuin kiljua ja kaljaa joka ilta. Kaikkein kiusalisinta asiassa on se, että örisen itsekseni vessassa.ja huoltoisåntö ihmettelee "outoja seksuaalisia äännähdyksiä".
Tapit kyllä sujahtaa hyvin aukkoihin, mutta ei varaa pattereigin. Lääkäritutulta sain anaalinlevittimen ennakkojoululahjaksi ja katson sontailuelokuvia läpi loppuvuoden tumputtaen äänekkäästi. Meidän sontaseppojen normikamaa siis.
Asd
Asd
Mistä apua
Anonyymi-ap
1
197
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä kumpi on koomisempaa, asd:n hämmästyttävän monipersoonainen trollailu vai se, että vuosikymmenestä toiseen hänen juttunsa natsahtavan palstan pulsujen pöyristymiskenttään 😆
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1044041Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552266Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731591Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51014- 66824
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 39752
- 62748
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49738